Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

iBoxPvP


Skibol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezentacja OKROPNA, "pluginy bardzo dobre" już to widzę, TOP pewnie z FunyGuilds, skrzynki pewnie będziesz sam odnawiał bo nie wiesz, że plugin jest xD.

 

PS.

Nie zapomnij wyłączyć zakładania gildii xD

Ale życzę powodzenia ;)

 

//Edit:

Serio dedykowany serwer :O 

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

A czy mi coś to ma dać? :O? Jesteś zjebanym dzieckiem i tyle gdyby nie ja miałbyś teraz 3-4 graczy. Dziękuję nie ma za co.

 

PS.

Nie byłem na serwie xD

Dzięki za bana szkoda, że nie umiesz banować na IP podpowiem Ci:
piszesz /banip MrxJoint ;)
Taka mała anegdotka dla cb :*
 
 
//Edit:
@_Niebieskiii_ Popierdoleńcu zrobiłem Ci wszystkie pluginy. Chcesz wojny? Mam znajomych włamią Ci się na FTP pamiętaj, że ma dane tylko hasło a to nie jest problem ;) Tak samo do konta na enderchest.pl e-mail mam haslo też nie problem. Gdyby nie ja to być NIE MIAŁ 300 ZŁ NA SRWERZE! SORY 400 po zaokrągleniu!

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Gdyby nie ty ? Haha. Tak naprawde, bardzo mi dużo dałeś, poprostu codziennie reklamowałeś serwer. Tak Pozdro..

 

 

Ps.

A co mnie obchodzi że byłeś? to se siedź.

 

Widzę że często korzystasz z googla ;)

Opublikowano

Właściciel pokazuje swoją inteligencję poprzez dawanie bana o takim powodzie... Ciekawe ile masz lat ?.HAHAH pluginy bardzo dobre ? zapewne permissionex i essentials no i pluginy na zabezpieczenia terenu i nic pozatym zapraszam tutaj :-)

======================================================================

Opublikowano

Serwer jest schludny i porządnie prowadzony. Nawet graczy jest całkiem sporo a ich kultura jest na wystarczającym poziomie, aby dobrze się bawić. Niestety, prezentacja jest uboga i nie zachęca do serwera. Warto ją rozwinąć.

 

images.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...