Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mój składany zestaw,Czy jest dobry?


brodziu16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,

 

 

Chciałbym spytać czy ten zestaw,który sam wynalazłem bedzie dobry do gier typu cs:go itp?

Są to części,które zamierzam kupić w najbliższym czasie.Oto i one:

 

 

 

 

 

Co o tym sądzicie?

 

 

Mój budżet do 1800zł,nic wiecej Ten zestaw kosztuje 1750zł

Opublikowano

Procesor na g3258 (spokojnie go podkręcisz)

Karta w tej cenie na r7 260x

Dla mnie ten CM jest biedny, dorzuciłbym przynajmniej do brutusa m30

­

Opublikowano

Procesor na g3258 (spokojnie go podkręcisz)

Karta w tej cenie na r9 260x

Dla mnie ten CM jest biedny, dorzuciłbym przynajmniej do brutusa m30

Czemu sądzisz że jest biedny?

Nie zabardzo chce radeona.

Pomyśle nad zmianą tego procesora.

 

 

­

Nowicjusz
Opublikowano

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Opublikowano

To jaką ty chcesz karte? Spoko, mogę ci dać taką:http://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-970-superclocked-acx-2-0-4gb-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-04g-p4-2974-kr-667982/ - 1599zł. Kupisz za tyle?

 

FxJ zna się na komputera, i wie co jest kompatybilne z resztą sprzętu.Bo i tak jak kupisz nie wiadomo jaką karte graficzną nie masz 100% pewności, że np wejdzie do zestawu FxJ.

sds.jpg

Opublikowano

To jaką ty chcesz karte? Spoko, mogę ci dać taką:http://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-970-superclocked-acx-2-0-4gb-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-04g-p4-2974-kr-667982/ - 1599zł. Kupisz za tyle?

 

FxJ zna się na komputera, i wie co jest kompatybilne z resztą sprzętu.Bo i tak jak kupisz nie wiadomo jaką karte graficzną nie masz 100% pewności, że np wejdzie do zestawu FxJ.

No proszę cię, 450w starczy w zasadzie do prawie wszystkiego (do wszystkich nowych kart nvidi i do poziomu radeonów r9 280x), jak karta może być niekompatybilna z zestawem (nie liczą się przypadki z agp)?

Zestaw fxj jest okej, nie wiem co do niego masz, zasilacz jest ok, karta lepsza od twojej podanej w pierwszym zestawie.

­

Opublikowano

To jaką ty chcesz karte? Spoko, mogę ci dać taką:http://www.morele.net/karta-graficzna-evga-geforce-gtx-970-superclocked-acx-2-0-4gb-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-04g-p4-2974-kr-667982/ - 1599zł. Kupisz za tyle?

 

FxJ zna się na komputera, i wie co jest kompatybilne z resztą sprzętu.Bo i tak jak kupisz nie wiadomo jaką karte graficzną nie masz 100% pewności, że np wejdzie do zestawu FxJ.

To moja co podałem jest zła?

­

Opublikowano

Jest na pewno słabsza od tego co ja ci zaproponowałem (radeon) czy tego co ci fxj zaproponował.

Szkoda tylko że Tej Twojej nie ma na xkomie :/

­

Nowicjusz
Opublikowano

Szkoda tylko że Tej Twojej nie ma na xkomie :/

Karta w tej cenie na r9 260x

Chyba chodzi o Radeon R7 260X ??

 

PS tak dla porównania http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

 

PS2 lajkować posty z komplementami czy to hipokryzja już :D ?

Ale ten Twój zasilacz nie ma zabezpieczeń.

Ma wszystkie zabezpieczenia i wysoką sprawność - ciagnie mniej prądu od takiego samego zasilacza z certyfikatem "80 plus" - zachęcam do czytania testów porównawczych

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Nowicjusz
Opublikowano

@TroLLu żeby mniej więcej ukazać różnicę, gry wiadomo mogą być lepiej optymalizowane dla AMD lub NV (+różnice w silniku gry) więc najlepiej porównywać konkretne gry

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Opublikowano

@TroLLu żeby mniej więcej ukazać różnicę, gry wiadomo mogą być lepiej optymalizowane dla AMD lub NV (+różnice w silniku gry) więc najlepiej porównywać konkretne gry

Zrobiłem zestaw z Twoim zasilaczem i kartą graficzną.Wyszło równe 1800 Czyli spokojnie mogę tyle dać.

 

Na tym zestawie cs:go czy np fifa world pójdą na ilu fps? 

Opublikowano

Nie wiem, spytaj się kogoś kto ma taki sprzęt

Na pewno gra będzie komfortowa, o 60 fps nie masz się co martwić (i więcej ci nie potrzeba, bo monitor i tak więcej nie ogarnia, no chyba że masz coś 120/144 Hz)

­

Opublikowano

Nie wiem, spytaj się kogoś kto ma taki sprzęt

Na pewno gra będzie komfortowa, o 60 fps nie masz się co martwić (i więcej ci nie potrzeba, bo monitor i tak więcej nie ogarnia, no chyba że masz coś 120/144 Hz)

Mój monitor:

 

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/monitors/monitor-archives/LS19A300BS/EN

­

Nowicjusz
Opublikowano
I do tego windows 7 Ultimate 

 

A bo w końcu nie napiszę, jeśli nie masz licencji oryginalnej to zainstaluj sobie Professional dużo lżejszy a niewiele się różni

 

https://www.google.pl/search?q=G3240+%2B+GTX750Ti&oq=G3240+%2B+GTX750Ti&aqs=chrome..69i57.2464j0j4&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8#q=G3240+%2B+GTX+750+Ti&tbm=vid

 

Kup tam gdzie cię wyjdzie taniej, x-kom składa za darmo. 

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Nowicjusz
Opublikowano

Od razu załatw sobie przewód DVI (OLX it.)

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Opublikowano

Sygnał cyfrowy, niby lepsza jakość obrazu ale nie każdy to zauważa.

Dobrze,zastanowie sie nad tym ;)

­

Nowicjusz
Opublikowano

Zakłócenia, jeśli masz słaby kabel VGA (D-SUB) bez filtrów neodymowych będziesz miał małe fale .. 

Nie lajkuj moich postów chyba że naprawdę zasłużyłem!

Kto sobie wykonał lub zamówił biurko stojące ?
Morele nie ma monopolu na podzespoły ani na najniższe ceny - np. X-KOM montuje za darmo (dla leniwych)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...