Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin] Katarina, Akali, Nidalee czy Brand?


xOstateczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do Katy najlepsze to Slay Belle i ten z Halloweenowy, a jak nie chcesz czekać to ten nowy.

Najlepsze do Akali to Pielęgniarka i Krwawego Księżyca

Nida Łowczyni Głów, chyba najlepsza

Do Branda ten niebieski.

 

Ale kup skina do tej postaci którą najczęściej grasz. Od siebie polecam Ci do Katy albo Nidy.

Opublikowano

Polecam Ci (do postaci, którą najwięcej grasz)

Katarina Sand Storm

Akali Blood Moon

Nidalee Hunter

Brand Zombie

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Katarina - tylko i wyłącznie -> Kitty Cat (uroczy ogonek i uszy), Slay Belle (fajne efekty dźwiękowe).

Akali - Blood Moon podoba mi się, bo ma ładny art :P

Nidalee - posiadam Leopard, ładny art, wygląd w grze, takie żywe kolory. French Maid, ładny wygląd postaci w grze i kociaka. Bewitching - chyba będzie dostępna na Halloween, całkiem zmieniony wygląd, fajna dzida, kociak. Pozostałe skiny są takie sobie, może jeszcze Warring Kingdoms.

Brand - Zombie, fajnie "człapie", ładna kolorystyka postaci, animacja.

Budowniczy
Opublikowano

Katarina na ten moment sandstorm albo czekaj na dzwoneczka

Akali poczekaj do wakacji na ten piłkarski skin chyba że nie możesz wyczekać to headhunter

Nidalee czekaj do hallowen na czarownice albo na święta snow bunny z*******e są oba skiny reszta jest do dupy

Brand na ten moment najlepszy mroźny ale ja bym jednak poczekał na zombie branda

Opublikowano

Do Katariny zdecydowanie Slay belle.

Do Akali mi podoba się nawet ten nowy + ładny wygląd skilli, pielegniarka or księżyca.

Do Nidy, najładniejszy to HeadHunter, czy jakoś tak :3.

I do Band'a za bardzo nie wiem co powiedzieć, bo najfajniejszy jest chyba Zombi, ale to jest akurat moje zdanko ;3.

 

Pozdrawiam. 

                                                                  ddvv4VY.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...