Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jaką wersje zrobić serwer hardcore?


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką wersje mc zrobić serwer hardcore?

    • 1.7.x i 1.8.x
      2
    • 1.7.x
      5
    • 1.8.x
      1
    • 1.7.10
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jprdl -_-...

Serio chcesz postawić serwer HC?

Nie wiem­ czy wiesz, że na taki serwer potrzeba potężnej maszyny(lub kilku)? A wiesz, że ta maszyna nie kosztuje 30zł i nie kupuje się ją na enderchest.pl czy innych gunwach...

Nikt nie będzie grał na 100 slotowym HC.

Musisz mieć minimum 500 slotów ze stałymi 300-400 graczami. (BEZ LAGÓW ! = Dobra Maszyna = Duże pieniądze)

Dodatkowo aby gracze grali musisz mieć autorskie rozwiązania (pluginy).

-------------------------------------------

@topic @AntyModeracjoAdministracaja

 

Najlepiej chwilowo na 1.7.5/1.7.9 Najwiecej graczy gra chwilowo na 1.7.X.

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

Moim zdaniem najlepiej na 1.7.2-1.7.5 (najwięcej ludzi gra :/).

╔══╗♫ 
║..   ║♫ ♫ 
║(O)║ ♫ ♫ ♫ 
╚══=

Opublikowano

­Zrób na 1.7x bo na 1.7x i 1.8x to będą bloki zamienione na stone i zawsze mam problem bo nie wiem który to stone, a który to dodany w 1.8.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...