Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosze o wstrzymanie robienia hakuw przez 2 tyg


patryk1112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

 

PunkBuster kickuje przez haki dla tego warrock bedzie albo może bedzie usunięty więc prosze o wsztrzymanie robienia hakuw minimum przez 1 tydzień max 2 tygodnie.

 

 

 

Prosze o poparcje

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano
Witam

PunkBuster kickuje przez haki dla tego warrock bedzie albo może bedzie usunięty więc prosze o wsztrzymanie robienia hakuw minimum przez 1 tydzień max 2 tygodnie.

Prosze o poparcje

Nawet jakby wszyscy przestali robic hacki to sa inne fora i inni hackerzy ktorzy i tak beda hackowac....

 

Opublikowano

Drodzy klienta GamersFirst,

W WarRock serwera gry został posiekany i PunkBuster został uszkodzony powodując klany i innych użytkowników, które mają być zakazane. GamersFirst nie znalazł rozwiązanie tego problemu, i uważa, że WarRock zostanie zamknięty na stałe.

 

Wszelkie zakupy do premii lub innej broni / px nie będzie zwracana. My apoligise dla tych niefortunnych zdarzeń, które mają miejsce.

 

W WarRock serwer może być ustalona, a jeśli tak zalecamy wszystkim klientom się wylogować, aby zapobiec WarRock zakazu kont. Jeśli jesteś zalogowany w czasie tego kryzysu, Twoje konto może zostać trwale zakazane, GamersFirst i nie będzie mógł go pobrać. Należy pamiętać, że PunkBuster jest uszkodzona i jest pod kontrolą hackerów.

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano

tez chcialbym ze by to nie była prawda ja kupiłem retaj na famasa,m249 i chcialbym zeby wr dalej chodzil

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano
tez chcialbym ze by to nie była prawda ja kupiłem retaj na famasa,m249 i chcialbym zeby wr dalej chodzil

 

Tak ;*

 

Po co ta cała afera w ogóle? Że pb kickuje? Omg. ;D

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...