Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwykły gracz - pismo GM


Homix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie dawno na jakimś serwerze(nie pamiętam jakim), gracz do mnie pisał złotym kolorem, jestem pewny, że to nikt z administracji.

Mam pytanie, co zrobić/poprzemieniać w cliencie, by gracz miał złote pismo(Ja)?

Opublikowano

na szept pisanie kolorem też działa a jeśli dostajesz bana na czat bo próbowałeś pisać na kolorowo to użyj tego

Złoty:
|cffffcb00|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Czerwony:
|ccff00200|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Błękitny:
|cc00CCFF0|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Różowy:
|ccFF33FF0|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Jasno-Zielony:
|ccCCFF000|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Pomarańczowy:
|ccFF33000|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Fioletowy:
|cc6633CC0|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Czarny:
|cc0000000|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Szary:
|cc9999990|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST
Zielony:
|cc66ff500|Hitem:0:0:0:0:0|h TUTAJ_WPISZ_TEKST

kopiujesz np.

|cc66ff500|Hitem:0:0:0:0:0|h

i jak jesteś na modzie wklejasz to na pw CTRL + V  pojawi ci się taki znaczek mały  T  i po tym znaczku powinieneś pisać na kolorowo ...

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Dzięki już coś lepiej :D

A da się taki sam kolor jakim pisze GM? Kolor by było fajnie i nagłówek jak się nie da nagłówka( w locale/root powinno się udać) to chociaż ten sam kolor by mnie zadowolił :P

Opublikowano

Mi chodzi o taki kolor ''złoty'' jakim pisze GM, bo ten to jest taki bardziej żółty, mi chodzi o identyczny.

I jeszcze sprawa czy da się dodać nagłówek GM, itp.

Opublikowano

Nagówiek, ale w szepcie, nie nad postacią, jak to zrobić? ;d

Tak, żeby inny gracz to widział to nie zrobisz, chyba ze bys mu podeslal zedytowanego clienta....

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...