Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić używanie komendy co jakis czas?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę stworzyć kity w MOIM PLUGINIE JAVA i nie wiem j­ak zrobić aby gracze mogli używać ich co jakiś czas

i zeby po reloadzie im sie to nie resetowalo ?

 

Z góry Dzięki :D

 

 

Jezeli masz zamiar napisać coś o skryptach. Wyjdz.

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngsk8erace1 w moim pluginie. Nie w essentials.­

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

Jednym, z rozwiązań jest Scheduler. Ustawiasz zmienną gracza po użyciu komendy na np. false i w Schedulerze robisz, żeby za jakiś czas zmienna wrociła na true.

http://wiki.bukkit.org/Scheduler_Programming

 

Możesz też zapisać czas użycia komendy jako timestamp najlepiej w HashMap i sprawdzać, czy (teraźniajszy czas w ms MINUS czas użycia komendy w ms jest większy od czasu blokady komendy).

Jeśli masz jakiś problem z Plugin'em/Skryptem do MineCraft'a to pisz na PW/Skype/GG, lub inny komunikator podany w profilu. Pomagam za darmo.

Pracuję na zlecenia. Do stałej pracy bardzo ciężko mnie namówić. ^^

 

Przepiszę Skrypt na Plugin! W większości przypadków za darmo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...