Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam programu do przypisywania regulacji głośności do przycisków klawiatury


anonim7777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema jako iz mam sluchawki superlux hd681 one nie maja regulacji glosnosci a gram w csa go to potrzebuje programu ktorym bede sobie mogl zbindowac dany klawisz na klawie i sobie np podglaszac i sciszac najlepiej zeby ten program byl prosty do ogarniecia istnieje w ogole cos takiego?

Opublikowano

@Norczan

Napisał że chodzi mu żeby ściszać gry np. CS i żeby była możliwość binda pod dany klawisz.

Właśnie nie napisał czy chce grę ściszyć czy coś innego.

 

Jeśli chodzi o CS:GO to możesz zbindować sobie klawisze w konsoli i będzie Ci ściszał muzykę, odgłosy z gry.

Wpisz sobie w konsoli tak:

bind 9 "incrementvar volume 0.1 1 0.1"
bind 0 "incrementvar volume 0.1 1 -0.1"

Wtedy za pomocą klawisza 9 będziesz pogłaśniał grę, a za pomocą 0 będziesz ją ściszał.

Klawisze sobie możesz zmienić na inne, dałem Ci przykład tutaj.

 

Takiego programu do zbindowanie ściszania głośności nie znalazłem jeszcze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...