Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak wyłączyć innych graczy na danym obszarze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zrozumiałem składni zdania.

 

Chodzi Ci o to że po daniu im vanisha mogą używać różdżki na spawn i vanish im zostaje?

 

jeżeli tak dodaj taki kod

on rightclick: <<< Chyba że masz inny event na użycie różdżki
    if name of player's tool is "Różdżka Spawnu:
        if player's tool is blaze rod:
            #Kod na teleportację na spawn         
            heal player                     <<< leczy gracza i usuwa mu wszystkie potki z ciała



A podczas wejścia na parkour daj im execute console command "effect %player% [iD Niewidzialności] 999999"

Tym kodem dasz im invisible na nielimitowany czas, jednak gdy wyjdą z parkoura to im się to usunie

TEMAT


 


Opublikowano
on region enter:
   if region is name "nazwa regionu":
         execute console command "effect %player% [Id niewidzialności] 99999"
         stop
on region exit:
    if region is name "nazwa regionu":
        execute console command "heal %player%"
        stop

najlepsze wyjście

 

Po wejściu na region Nazwa Regionu dostaniemy efekt niewidzialności a po wyjściu nam go usunie (uleczy)

TEMAT


 


Opublikowano

@pablos11

 

Config wygląda w ten sposób i nadal wykrywa błędy:

 

 

 

on rightclick:
    if name of player's tool is "Rozdzka Teleportujaca!"
        if player's tool is blaze rod:   
            heal player
on region enter:
   if region is name parkour:
         execute console command "effect %player% 14 99999"
         stop
on region exit:
    if region is name parkour:
        execute console command "heal %player%"
        stop

 

 

Opublikowano
on region enter:
   if region is name "parkour":
         execute console command "effect %player% 14 99999"
         stop
on region exit:
    if region is name "parkour":
        execute console command "heal %player%"
        stop

Nazwę regionu dajemy w " " :P

TEMAT


 


Opublikowano

@pablos11

 

indenatation error; expected 4 spaces, but found 8 spaces (rozdzka.sk, line 3:if player's tool iz blaze rod:')

indenatation error; expected 4 spaces, but found 12 spaces (rozdzka.sk, line 4: heal player')

indenatation error; expected 6 spaces, but found 9 spaces (rozdzka.sk, line 7: execute console command "effect %player% 14 99999"')

indenatation error; expected 6 spaces, but found 9 spaces (rozdzka.sk, line 8: stop')

Empty configuration section! You might want to indent one or more of the subsequent lines to make them belong to this section or remove the colon at the end of the line if you don't want this line to start a section. (rozdzka.sk, line 6: if region is name "parkour":')

'player' is not an item stack (rozdzka.sk, line 2: if name of player's tool is "Rozdzka Teleportujaca!"')

'name "parkour"' is not an entity type (rozdzka.sk, line 6: if region is name "parkour":')

'name "parkour"' is not an entity type (rozdzka.sk, line 10: if region is name "parkour":')

Opublikowano

indenatation error; expected 4 spaces, but found 8 spaces (rozdzka.sk, line 3:if player's tool iz blaze rod:')

 

Tutaj pisze o TABACH zaraz Ci to wytabuję poprawnie

 

A reszta to błędy z niezastosowaniem dwukropka 1 minuta i będzie gotowe

 

 

 

#
EDIT

Ok wytabowane i poprawione

on rightclick:
	if name of player's tool is "Rozdzka Teleportujaca!":
		if player's tool is blaze rod:   
			heal player
			stop
on region enter:
	if region is name parkour:
		execute console command "effect %player% 14 99999"
		stop
on region exit:
	if region is name parkour:
		execute console command "heal %player%"
		stop

TEMAT


 


Opublikowano

@pablos11

 

W dalszym ciągu są błędy.

 

Oto one:

 

'name parkour' is not an entity type (rozdzka.sk, line 7: if region is name parkour:')

'name parkour' is not an entity type (rozdzka.sk, line 11: if region is name parkour:')

Opublikowano
on rightclick:
	if name of player's tool is "Rozdzka Teleportujaca!":
		if player's tool is blaze rod:   
			heal player
			stop
on region enter:
	if region is name "parkour":
		execute console command "effect %player% 14 99999"
		stop
on region exit:
	if region is name "parkour":
		execute console command "heal %player%"
		stop

sorka sam zapomniałem dodać "

TEMAT


 


Opublikowano

@zychu151

 

W dalszym ciągu - błąd.

 

@Update:
 

Nareszcie! Poradziłem sobie. Jak brzmi kod?:

 

 

on rightclick:
    if name of player's tool is "Rozdzka Teleportujaca!":
        if player's tool is blaze rod:   
            heal player
            stop
on entering of region "parkour":
        execute console command "effect %player% 14 99999"
        stop
on exiting of region "parkour":
        execute console command "heal %player%"
        stop

 

 

Dziękuję za pomoc, każdemu dam plusa, jednak nie mogę dać najlepszej odpowiedzi nikomu. ;(

 

Jedna prośba o najlepszą odpowiedź, jak zrobić, aby na chacie podczas dawania tego invisibility nie pojawiało się CONSOLE: [...]

Opublikowano
on rightclick holding blaze rod:
	if name of player's tool is "Rozdzka Teleportujaca!":
		execute console command "warp asd %player%"
		stop
on region enter:
	wait 2 ticks
	if "%region at player%" contains "parkour":
		execute console command "effect %player% 14 99999"
		stop
on region exit:
	if "%region at player%" contains "parkour":
		execute console command "heal %player%"
		stop

Działa sam testowałem

 

 

A jednak sobie poradziłeś :D

 

Raczej się nie da ale sprawdź w gamerule CommandBlockOutPut czy coś takiego to dawało blokadę wyświetlania kodów z konsoli CmdBloku i może pomoże na Konsole

TEMAT


 


Opublikowano

@pablos11

Zrobiłem update postu.

 

Przy okazji kod od razu wygląda na całkowicie zły i nie  jest taki sam jak inne zapodawane przez Ciebie kody.

 

Wracając do pytania:

 

Jedna prośba o najlepszą odpowiedź, jak zrobić, aby na chacie podczas dawania tego invisibility nie pojawiało się CONSOLE: [...]

 

@UPDATE:

 

Jednak to tylko admin widzi te ,,CONSOLE: [...]", więc...

 

Close

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...