Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zabij graczy z różnicą poziomów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisałby mi ktoś quest, że mogę zabić gracza tylko z różnicą poziomów 10.

 

Ma to wyglądać tak, gdy ktoś ma 90 a zabije np. 80 wyskuje napis zabiłeś prawidłowego gracza.

Opublikowano

Z tego co wiem to bez difa albo liba się nie obejdzie samym questem tego nie załatwisz 

Opublikowano

Z tego co wiem to bez difa albo liba się nie obejdzie samym questem tego nie załatwisz 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wystarczy dodać funkcje do questa od którego poziomu ma zaliczać.

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

@Crime.

To napisz quest jak możesz który będzie blokował pvp jak jest większa różnica lv niż 10 :)

Wyjdź z tego działu, prosze, wypowiadasz się na tematy o których gówno wiesz.

Po co mi ten quest? Skoro Ci potrzebny to pisz, a jak nie to siedź z dupą.

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

@Crime.
Koleś.. prosze ci o questa a ty na mnie najeżdżasz? ten dział chyba od tego jest... 
i raport też poleciał :)

Opublikowano

Wyjdź z tego działu, prosze, wypowiadasz się na tematy o których gówno wiesz.

Po co mi ten quest? Skoro Ci potrzebny to pisz, a jak nie to siedź z dupą.

­

 

Ten dział jest od tego, żeby prosić o pomoc. Jak masz się zachowywać jak 10 latek który pozjadał wszystkie rozumy po prostu wyjdź.

 

 

Napisałby mi ktoś quest, że mogę zabić gracza tylko z różnicą poziomów 10.

 

Ma to wyglądać tak, gdy ktoś ma 90 a zabije np. 80 wyskuje napis zabiłeś prawidłowego gracza.

 

Mam nadzieję, że o to Ci chodziło

 

 

quest killing begin
    state start begin
        when kill with npc.is_pc() begin
            local old_vid, level_aggressor = pc.get_vid(), pc.get_level()

            pc.select(npc.get_vid())
            local level_victim = pc.get_level()

            pc.select(old_vid)
            
            local r = (level_aggressor - level_victim)
            if(r < 0) then r = r * -1 end
            if(r <= 10) then
                syschat("Zabiłeś prawidłowego gracza.")
            end
        end
    end
end

 

Chyba, że chcesz blokować PVP (możliwość atakowania itp.) wtedy najlepiej byłoby korzystać z source.

"Proste, że czuję różnice do reszty i pewnie dlatego ich drażni mój śmiech."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...