Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot - Fishing - Łowienie ryb


jaroszOSP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,
Jako że przeczytałem temat na forum:  http://www.mpcforum.pl/topic/1250067-xeno-bot-lowienie-ryb/
w którym podaliście taki oto skrypt na łowienie rybek:

 
 
function fish()
selfx = Self.Position().x
selfy = Self.Position().y
selfz = Self.Position().z
 
for x = -7, 6, 7 do
for y = -5, 5, 1 do
Self.UseItemWithGround(3483, selfx + x, selfy + y, selfz)
wait(1200,1800)
end
end
end
 
while(true) do
fish()
end
 
Mam pytanie a właściwie co zrobić żeby to działało?
Próbowałem nie tak dawno też tego skryptu i coś nie halo.

I jeszcze jedna sprawa: czy na tym skrypcie będzie jechał z tymi rybkami non stop czy doleci do ograniczonego capa?
Z tego co widzę to chyba nie ma ograniczeń ;)
Możecie pomóc? Z góry dzięki wielkie. :)


Pozdrawiam
Opublikowano

załóżmy że mam bo kiedyś go próbowałem i miałem wszystko robali pod dostatkiem wędkę też :)


edit:


no mam wędkę robaki może ktoś pomóc w ogarnięciu łowienia rybek? :)

Opublikowano
Module.New('Auto Fisher', function(module)
    if (Self.Cap() > 5 and Self.ItemCount("worm") >= 1) then
        for a=-7,7 do
            p=Self.Position()
            for b=-5,5 do
                if(table.isStrIn({4597,4598,4599,4600,4601,4602},getTileUseID(p.x+a,p.y+b,p.z).id))then
                    selfUseItemWithGround(3483,p.x+a,p.y+b,p.z)
                    module:Delay(1000)
                end
            end
        end
    end
end)

Proszę skrypt /\

Musisz mieć przy sobie wędke i robaki (jeśli robaki są w innym bp to musi ten bp być otwarty, naparwdę dobry skrypt, bardzoo szybko łowi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...