Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metoda Na Nie Tracenie Expa Po Kliknieciu "Rozpocznij Tutaj"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...Pewnie gdy expicie to zdarza wam sie pasc a na spota z miasta pewnie daleko...Ja mam na to metode ktora zawsze dziala

 

Mala instrukcja:

1.Gdy juz lezymy poczekajmy jakies 5-10 sec...

2. Spójrzmy na ilość procent w doświadczeniu

3. Odjedzmy myszka w inne miejsce

5.Znow najedzmy myszka na % Doś.

6.I teraz szybka z % dos. jedziemy na napis rozpocznij tutaj i szybko klikamy...

 

Dam filmik żeby było łatwiej

 

http://www.youtube.com/watch?v=eXGeGYMxr0Q

 

Nie ten dział?Niech jakis Mod przesunie...

 

Dziala wam to?...dajcie plusika Ni dziala to moze byc minusik :D

 

Może instrukcja dziwna ale w tym nie jestem dobry...

 

Edit

 

To moj pierwszy poradnik czy tam nie wiem jak to nazwac ... jak cos to mozecie powiedziec co w nim nie tak to sie poprawi :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

OMG... Na filmiku masz -15lvl dla tego nie zabiera Ci expa, a co do sposobu tak naprawdę nie działa... Jedyny sposób na nie tracenie expa jest dawanie rozpocznij w mieście i wracanie na spot..

Opublikowano

co ma 15 lvl ? do 10 sie nie traci expa ;) ten twoj sposob chyba dziala bo kiedys mialem ze wstawalem bez napisu "otrzymales blogoslawienstwo boga smokow" czy jakos tak i nie tracilem expa .Zdarzyło mi się to z 3 razy

Opublikowano

OMG... Na filmiku masz -15lvl dla tego nie zabiera Ci expa, a co do sposobu tak naprawdę nie działa... Jedyny sposób na nie tracenie expa jest dawanie rozpocznij w mieście i wracanie na spot..

 

Na filmiku moze jest maly lvl ale ja to pierwszy raz testowalem na woju 66lvl jak bylem w v2 i dzialalo mi to za kazdym razem...nie testowales to nie wiesz...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

co ma 15 lvl ? do 10 sie nie traci expa ;) ten twoj sposob chyba dziala bo kiedys mialem ze wstawalem bez napisu "otrzymales blogoslawienstwo boga smokow" czy jakos tak i nie tracilem expa .Zdarzyło mi się to z 3 razy

 

Skoro działa to może plusik?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...