Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Norage4S - gra się wypakowała bez launchera!


lastchwast

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po wypakowaniu gry nie znalazl sie tam launcher, a strona nie dziala w pelni. Poradzi ktos skad pobrac launchera lub jakos inaczej wlaczyc gre?

PS. zna ktos jakis fajny serwer pvp?

Opublikowano

Strona mi w pełni działa. 

qwe tu masz do pobrania.

 

 Ja mam jeden problem, gdy wchodzę na postać i chce wejść do gry to mnie wywala ;/

 

Dodajemy skan plików //TheGrubyLolek

Opublikowano

Strona mi w pełni działa. 

qwe tu masz do pobrania.

 

 Ja mam jeden problem, gdy wchodzę na postać i chce wejść do gry to mnie wywala ;/

Twoje łącze Internetowe jest w porządku?

­

Opublikowano

:) Mam ciekawe itemy na Norage. Jak ktoś gra lucznikiem na Valo niech poda nick, podeśle mu prezent. 

 

W tym temacie pomagamy autorowi, a nie piszemy takich postów nie związanych z tematem. //TheGrubyLolek

Opublikowano

Majkej nick, ale nadal mnie wywala :D

Kto może pomóc?

 

Nie piszemy takich postów, bo nie wiążą się z Twoim pytaniem. //TheGrubyLolek

Opublikowano
Przepraszam Panów, to nie jest temat do takich rozmów.
 

:) Mam ciekawe itemy na Norage. Jak ktoś gra lucznikiem na Valo niech poda nick, podeśle mu prezent. 

 

Majkej nick, ale nadal mnie wywala  :D

Kto może pomóc?

 

LastChwast  ;) mozesz cos podeslac

 

 

­

Opublikowano

Gdy loguje się na konto i wchodzę na grę jest napisane tak "the connection with the game server is being set up" po czym mnie wywala do ponownego logowania.

 Pomoże ktoś?

Opublikowano

Coś jest z twoim połączeniem lub serwera.

Zadzwoń do dostawcy internetu i zapytaj czy wszystko jest ok z twoim łączem.

Najlepiej napisz do twórcy serwera o problemie. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

Opublikowano

Jakoś mi wszystko pięknie śmiga tylko nie mogę na tego serva wbić. Myślę że jakiś plików nie mam czy coś :(

Postaraj się pobrać ponownie i napisz skutki tego działania.

 

­

Opublikowano

Nie, tylko wywala mnie jak chce wejść na postać.

 

Więc nie ma innego wyjścia. To wina Twojej karty sieciowej bądź operatora Internetu.

Opublikowano

A komputer masz dobry?  Bo, jak się wyłącza gra to może komputer nie uciąga.

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

Opublikowano

A komputer masz dobry?  Bo, jak się wyłącza gra to może komputer nie uciąga.

 

Gra się mu nie wyłącza, lecz cofa do wyboru.

Opublikowano

Więc nie ma innego wyjścia. To wina Twojej karty sieciowej bądź operatora Internetu.

 

Na inne servery jakoś mogę wejść np; p4story :D

Opublikowano

Na inne servery jakoś mogę wejść np; p4story :D

Server is Curently Online

 

29 Players Online

 

Działa serwer, więc to nie wina ich łącza tylko twojego internetu.

Może serwer ma blokade dal innych krajów np. Polski.

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

Opublikowano

witam. sciagnalem 4story norage i po wypakowaniu zamiast znalazl sie zalaczony plik, ktory powinienbyc launcherem. nie moge przez niego odpalic gry, a po wlaczeniu przez clienta nie mgoe sie zalogowac

 

 

Dodaj skan pliku. 14h //QuarK

https://www.virustotal.com/pl/file/9f68f798f465d1b2753a9392994b35f4d2eea555213f0a076cd8d21f50fbec30/analysis/1428265033/

 

pomoze ktos? albo poleci jakis inny serwer pvp?

launcher.bmp

Opublikowano

witam. sciagnalem 4story norage i po wypakowaniu zamiast znalazl sie zalaczony plik, ktory powinienbyc launcherem. nie moge przez niego odpalic gry, a po wlaczeniu przez clienta nie mgoe sie zalogowac

 

 

Dodaj skan pliku. 14h //QuarK

https://www.virustotal.com/pl/file/9f68f798f465d1b2753a9392994b35f4d2eea555213f0a076cd8d21f50fbec30/analysis/1428265033/

 

pomoze ktos? albo poleci jakis inny serwer pvp?

Serwer PVP jedyny dobry to EDEN.

Dużo osób ma problem z logowaniem się, więc to raczej błąd serwera.

Odpal jako administrator może. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...