Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na Handel Bronii, opłaca się or not?


becal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

Wpadłem na bardzo fajny pomysł, ale nie jestem świadom tego czy faktycznie się to opłaca. No więc, myślę nad doładowaniem 10 euro na platformę STEAM i wydać je na kluczę do skrzynek, gdzie jest mała szansa na trafienie drogiego skina. Również dobrze mogę kupić sobie za 0.05 euro DWIEŚCIE niebieskich skinów, zamienić je poprzez Handel Broni na 20 fioletowych, bądź jeszcze później na 2 różowe. Opłaca się zrobić taki myk z tymi niebieskimi skinami ? :v

Opublikowano

nie kupisz niebieski skinów za 0.05

Kupi, ale musiał by siedzieć i szukać bez przerwy klikając refresh ;)

 

Ten pomysł jest zbyt optymistyczny ;)

69mRNXM.jpg

Opublikowano

Kupi, ale musiał by siedzieć i szukać bez przerwy klikając refresh ;)

 

Ten pomysł jest zbyt optymistyczny ;)

ludzie pewnie maja poustawiane boty na tanie skiny wiec nie wiem czy by zdarzyl kupic

Opublikowano

ludzie pewnie maja poustawiane boty na tanie skiny wiec nie wiem czy by zdarzyl kupic

Boty mają zalete 24/7 ale są wolne więc ma szanse :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...