Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy bot srAssit - czy próbował ktoś już go używać?


Polska000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Znalazłem ciekawego bota : 

Hi, i want to introduce you a new bot for isro and sro-r.
It is fully compatible and safe.

Theres some nice features it got:
  1. Advanced fight logic, choosing most appropriate skills based on current target's hp and damage of skill
  2. Autowalk
  3. Autoquests
  4. Collision detection
  5. Craft + Taxi + Stall tools

The bot doesn't allow multiclient/clientless yet.

srAssist official website

https://www.virustotal.com/en/file/e...is/1427828413/

There are still 4 false positives. They are produced by Themida protector.


NOTE: srAssist doesn't interfere with hackshield or make any modifications thus it is impossible to run srAssist together with other bots which remove/modify hackshield(i.e. ph-bot)

Make sure not to lauch srAssist together with other bots.

Also, make sure you followed Installation guide at Downloads page.
You need to make a copy of your sro folder, and use tool srExtractor(it will patch server ip and optionally extract map files)
Bot needs those map files if you wish to browse map in it.

Make sure to post any found bugs at the forums.

And leave your feedback here smile.gif
 Czy próbowal ktoś już? 
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Dzięki, link dobry!

Bot działa na próbę nooba stworzyłem i już 30lv ma.

Ciekawe czy włamu na konto nie będzie?

Ktoś go używa, bezpieczny jest?

Opublikowano

mam windows 8.1 i mam problem z odpaleniem po zrobieniu konta na stronie bota i wpisaniu w okna w launcherze wyskakuje unkown error po jakiejs minucie ladowanie  pomoze ktos ???

Opublikowano

siemka na jakich serwach dziala ten bot ??? na zszc ?? np 

Ja gram na globalu Chronos. Pewnie na wszystkich działa.

mam windows 8.1 i mam problem z odpaleniem po zrobieniu konta na stronie bota i wpisaniu w okna w launcherze wyskakuje unkown error po jakiejs minucie ladowanie  pomoze ktos ???

Jaki błąd, coś dokładniej?

Myślę, że albo program antywirusowy blokuje lub zapora. Ustaw wyjątki.

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Już jest płatny 4 $ za 2 miechy jak dla mnie to kiepski bot i nie za taką cenę. DuZo ich pracy czeka by był naprawdę funkcjonalny.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siemano. Wczoraj bylo wszystko spoko, bot działał bez zarzutów. Dzisiaj mnie wyrzuca z gry po jakis 3-5 minutach. Wie ktos co moze byc tego przyczyną ?

 

Jest na bocie komunikat - Unknown error : 199

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...