Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę TGM/GM/GA na serwerze dedykowanym.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pisząc to podanie stwierdziłem że spróbuję znowu swoich sił jako GM/TGM/GA.

Na wstępie chciałbym powiedzieć że pozdrawiam całą ekipę z DragonMt2 (najlepszy serwer ever :) ) i PandoraMt2. :) 

 

A więc do dzieła. :) 

 

 

Oferuję pomoc na serwerze Dedykowanym.
Typ serwera jest nie ważny. Może być hard/medium, a nawet easy.

 

Offeruję:

- Pomoc na różnorakim stanowisku na serwerze.

- Dobrze wypełniane obowiązki.

- Dojrzałość.

- Mile spędzony czas w towarzystwie każdego.

- Ortografię w 100%.

- Szczerość.

- Współpraca z ludźmi.

- Pomocny.

 

Oczekuję:

- Miłej atmosfery.
- Poczucia humoru.
- Odpowiedzialnego teamu na serwerze.

- Zgranej ekipy.

- Szczerości.

- Dopracowanego serwera. :) 

 

Coś o sobie:

Nazywam się Łukasz, mam 19 lat w tym roku (dokładnie w maju). Lubię gry w których się dzieje jakaś akcja typu:CS,GO  I  Crossfire  I  lub pojedynki typu Metin2   I   Cabal Online. Nie lubię osób które są nie dojrzałe po prostu piszą bez sensu i dadzą jakiś pocisk.

Takie osoby są po prostu żenujące i nie mają silnej woli żeby powstrzymać się od nie napisania jakiegoś bzdurnego tekstu.

Lubię jak osoba jest szczera ze mną, u mnie to jest podstawą.  Mam bogate słownictwo. Jestem osobą cierpliwą, kreatywną, sumienną, miłą, szczerą itd. Potrafię współpracować z ludźmi w różnych wiekach. Uważam się za osobę, której można powierzyć odpowiedzialne zadania i obdarzyć zaufaniem. Potrafię zachować dystans emocjonalny oraz jestem systematyczny. Każdą pracę którą mi można powierzyć, podchodzę do tego odpowiedzialnie i biorę ją na poważnie. Mam wystarczającą wiedzę o Metin2, zasadach gry, forum oraz strukturze teamu. 

 

Doświadczenie:

Raz byłem GM na jednym serwerze. Mianowicie chodzi o serwer DragonMt2. Tam pełniłem pracę jako GM.

Trwało to przez jakieś 7 miesięcy, po czym zrezygnowałem z własnej woli.

Nie miałem czasu na pełnienie obowiązku GM'a. Teraz mam bardzo dużo wolnego czasu.

Próbowałem kiedyś postawić swój serwer, ale mi się nie udało (przyznam się bez bicia) po prostu nie rozumiałem kilku rzeczy i zrezygnowałem. Kiedyś miałem szanse zostać GM'em na serwerze AvalonMt2, ale nie miałem wtedy czasu, gdyż pozostawała mi tylko nauka.

 

 

Oferuję oraz usługi moderarskie na forum:

Doświadczenie w tym mam spore gdyż byłem nie raz moderatorem na forum. (Fora na których byłem moderatorem podaje na pw. )

Takie usługi to też lubię.

Jestem ambitnym moderatorem jak i GM'em po prostu rwę się do roboty, bo ja lubię coś robić.

Ludzie na forach mieli o mnie ,,celującą,, opinię sprawowałem się celująco.

Jak mówiłem że wyjeżdżam na 3 dni to ludzie bezemnie że tak powiem nie mogli przeżyć.

Lubię kontaktować się z ludźmi.

 - Chętny w rozmowach na ts'ie.

- Rozbawiać ludzi bardzo lubię.

- pisać z nimi.

- Pomagać w różnych sprawach.

- Dużo czasu dla nich.

- Utrzymuję kontakt z nimi.

 

Itd. więc jak potrzebujecie kogoś takiego jak ja piszcie śmiało.

 

 

 

 

Kontakt:

Pozostaje tylko to forum.

Nie używam komunikatorów typu GG.

Mogę podać zainteresowanym mój nr telefonu na PW.

Pasjonat
Opublikowano

Swego czasu pamiętam Ciebie na dragonie, z tego co pamięć mnie nie zawodzi to nawet mieliśmy okazję rozmawiać.

 

Wiem, że jesteś w porządku i znasz się na rzeczy. Polecam jak najbardziej.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

 

Witam.

Pisząc to podanie stwierdziłem że spróbuję znowu swoich sił jako GM/TGM/GA.

Próbowałem kiedyś postawić swój serwer, ale mi się nie udało (przyznam się bez bicia) po prostu nie rozumiałem kilku rzeczy i zrezygnowałem.

 

 

 

Próbowałeś kiedyś postawić swój serwer?

A zobacz co piszesz [GA] chcesz zostać [GM] a nie wiesz, że [GA] jest od spraw technicznych?

Raczej lepiej by było lepiej napisać [sGM]

I jeżeli nie potrafiłeś postawić własnego serwera to pozdrowienia jeżeli chcesz zostać [GA]

Patrząc na błędy w rangach Nie Polecam!

Opublikowano

Próbowałeś kiedyś postawić swój serwer?

A zobacz co piszesz [GA] chcesz zostać [GM] a nie wiesz, że [GA] jest od spraw technicznych?

Raczej lepiej by było lepiej napisać [sGM]

I jeżeli nie potrafiłeś postawić własnego serwera to pozdrowienia jeżeli chcesz zostać [GA]

Patrząc na błędy w rangach Nie Polecam!

Oj tam, chlopak sie pomylil... Polecam :)

Opublikowano

Próbowałeś kiedyś postawić swój serwer?

A zobacz co piszesz [GA] chcesz zostać [GM] a nie wiesz, że [GA] jest od spraw technicznych?

Raczej lepiej by było lepiej napisać [sGM]

I jeżeli nie potrafiłeś postawić własnego serwera to pozdrowienia jeżeli chcesz zostać [GA]

Patrząc na błędy w rangach Nie Polecam!

Powiem ci tak.

Każdemu się zdarzają pomyłki.

A błędy też sam popełniasz więc nie ma o czym pisać.

Nie szukam spiny u cb, a nie polecasz z tego względu że popełniłem jakieś błędy ? 

Każdy popełni jakiś błąd codziennie.

A te sprawy techniczne mniej więcej ogarniam. W 40% ale ogarniam.

Pozdrawiam. :)

Opublikowano

 

 

 

Oferuję pomoc na serwerze Dedykowanym.

Typ serwera jest nie ważny. Może być hard/medium, a nawet easy.

 

Offeruję:

- Pomoc na różnorakim stanowisku na serwerze.

- Dobrze wypełniane obowiązki.

- Dojrzałość.

- Mile spędzony czas w towarzystwie każdego.

- Ortografię w 100%.

- Szczerość.

- Współpraca z ludźmi.

- Pomocny.

 

Oczekuję:

- Miłej atmosfery.

- Poczucia humoru.

- Odpowiedzialnego teamu na serwerze.

- Zgranej ekipy.

- Szczerości.

- Dopracowanego serwera. :) 

 

 

SPROSTOWANIE SŁOWNICTWA

 

Po co kopiujesz moje podanie?!

 

NIE POLECAM,KOPIARA.

 

 

@@EDIT

 

@down

JAKIE 90 %?

Tutaj widać, że pisał na bazie mojego podania.

 

Mój kawałek podania:

 

Oferuję pomoc na serwerze Hamachi/Dedyk.

Typ serwera jest nie ważny. Może być hard/medium, a nawet easy.

 

29297703062848353550.png

-Jakąkolwiek pomoc na stanowisku GM'a;

-Dobrze wypełniane obowiązki;

-Punktualność;

-Szybką reakcję;

-Dojrzałość;

-Mile spędzony czas w moim towarzystwie.  :)

-Pełną zasadę ortografii.

 

13504673529479456237.png

 

-Miłej atmosfery;

-Poczucia humoru;

-Odpowiedniego serwera;

-Tego, żeby wszystko było dopięte na serwerze (jeden, czy dwa bugi, to nic się nie stanie).

­

Opublikowano

 

Jap******e.

 

Ty ś.......

 

Po co kopiujesz moje podanie?!

 

NIE POLECAM,KOPIARA.

 

 

@@EDIT

 

Mój kawałek podania:

 

Oferuję pomoc na serwerze Hamachi/Dedyk.

Typ serwera jest nie ważny. Może być hard/medium, a nawet easy.

 

29297703062848353550.png

-Jakąkolwiek pomoc na stanowisku GM'a;

-Dobrze wypełniane obowiązki;

-Punktualność;

-Szybką reakcję;

-Dojrzałość;

-Mile spędzony czas w moim towarzystwie.  :)

-Pełną zasadę ortografii.

 

13504673529479456237.png

 

-Miłej atmosfery;

-Poczucia humoru;

-Odpowiedniego serwera;

-Tego, żeby wszystko było dopięte na serwerze (jeden, czy dwa bugi, to nic się nie stanie).

­

 

 

Gdzie Twoje? To, że ktoś podobnie napisał propozycje w swoim temacie w podobie (90%) tutaj innych propozycji? Leci post za flamewar i offtopic. 

 

Polecam go, zorganizowany, zmotywowany i was nie zawiedzie. 

Opublikowano

 

SPROSTOWANIE SŁOWNICTWA

 

Po co kopiujesz moje podanie?!

 

NIE POLECAM,KOPIARA.

 

 

@@EDIT

 

@down

JAKIE 90 %?

Tutaj widać, że pisał na bazie mojego podania.

 

Mój kawałek podania:

 

Oferuję pomoc na serwerze Hamachi/Dedyk.

Typ serwera jest nie ważny. Może być hard/medium, a nawet easy.

 

29297703062848353550.png

-Jakąkolwiek pomoc na stanowisku GM'a;

-Dobrze wypełniane obowiązki;

-Punktualność;

-Szybką reakcję;

-Dojrzałość;

-Mile spędzony czas w moim towarzystwie.  :)

-Pełną zasadę ortografii.

 

13504673529479456237.png

 

-Miłej atmosfery;

-Poczucia humoru;

-Odpowiedniego serwera;

-Tego, żeby wszystko było dopięte na serwerze (jeden, czy dwa bugi, to nic się nie stanie).

­

 

Ja pisałem wszystko z głowy.

I nie kopiowałem twojego ogłoszenia.

Bo ja się nie upodabniam do innych np ciebie.

Tylko to ja jestem samym sobą.

I piszę to co wiem i jaki jestem.

Opublikowano

Ale to nie  jest temat, aby sie kłócić tylko chlopak pisze podania, ale osob ktore moga mu zagwarantowac rangi ktore napisal w podaniu, wiec po co klocic sie?

Napisz po prostu nie polecam+ powod i tyle..

 

Polecam, kazdemu zdarzaja sie pomylki.

Opublikowano

Nie polecam, powód zgadzam się z @KarciaElite Podanie kopiuj wklej można to zauważyć po kolejności pisania podpunktów ... Jedynie nieliczne słowa są zmienione i nie mów że pisałeś z głowy bo sam się ośmieszasz, no chyba że jesteś "WRÓŻBITA MACIEJ"

Opublikowano

Możliwe,że wzorował się na podaniu/ofercie,a ma to coś do rzeczy ? Jeżeli tak zrobił,to oczywiście nie popieram takiego działania,lecz tylko on wie jak było :) Nie znam chłopaka ale jeśli wywiązuje się z obowiązków tak jak to przedstawił to jak najbardziej polecam.

Oferuję swoje usługi jako "Moderator Forum"


 


sygna.jpg

Opublikowano

Nie polecam, powód zgadzam się z @KarciaElite Podanie kopiuj wklej można to zauważyć po kolejności pisania podpunktów ... Jedynie nieliczne słowa są zmienione i nie mów że pisałeś z głowy bo sam się ośmieszasz, no chyba że jesteś "WRÓŻBITA MACIEJ"

Tylko że popatrz ile ja napisałem a ile ona.

Ja jej tematu nie sprawdzałem jak pisałem to ogłoszenie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...