Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Ekspresowe Expienie Od 42Lvl Do 61 :D


JaTuTylkoStoje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po raz kolejny :D

Dziś przedstawię niezawodny i szybki sposób na expienie od 42lvl do lvl 61 ;D (Mniej-więcej tydzień :D)

 

1. Potrzebujemy MH 6.1.2 i Obejście oraz 42lvl, bojowca i eq minimum +7 :D

2. Gdy już jesteśmy uzbrojeni w owe itemki itp itd :D

Odpalamy przez obejscie i kupujemy 1000 dużych potek czerwonych i 200niebieskich średnich.

3. Następnie jedziemy na ostatnia platformę w świątyni. I uruchamiamy MH.

Opcje takie: Mov Speed 2, Attack Speed 2, 1-HIT 1 (1) (270), Typ Ataku Spada i AP

4. W tym momencie powinniśmy tak jakby stać na koniu :D

5. Zabieramy sie za expienie.

 

Poradnik By: Jtts dla MPCForum zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody.

 

Poradnik poprawie narazie jednak nie mam owej możliwości nie jestem na swoim kompie ;D

 

 

rodimop :D Jeżeli to czytasz, looknij pw ode mnie :).

Opublikowano

omg to ja mam taki poradnik dla ciebie jak wbic w minute 5 lvl:

uruchamiasz multihacka 7.1 idziesz na psy ustawiasz mov 3 i atak 2 i bijesz je az wbijesz 5 lvl dodam iż najlepiej trzymac spacje aby nasza postac zadawala ciosy

Opublikowano

omg to ja mam taki poradnik dla ciebie jak wbic w minute 5 lvl:

uruchamiasz multihacka 7.1 idziesz na psy ustawiasz mov 3 i atak 2 i bijesz je az wbijesz 5 lvl dodam iż najlepiej trzymac spacje aby nasza postac zadawala ciosy

Haha xD No to ladnie xD Dobry tut xD

 

Co do tematu, no raczej średnio...

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

expbot'a załączyć i młócić :D dzień i noc ja od 40lvl do 65 mentalem nawaliłem w 2tyg

:DD a potem konto sprzedałem

-______________________________________________________________________

Nie gram już na PL

:DD:D:

Opublikowano

No ale nie sądzisz ze to tylko mentalem ?? bo silne daje duzo defa to dales rade wiecej grupek bic a np dagger lub bm ??

Opublikowano

uruchamiasz bicie na 4 :D chodzenie na 5 hit na 250 i napierdalacz jestes :) potem expbocik :D i eq z bonami :) i jedziezs:D

Reklama usunięta

//D&G

Opublikowano

Daje + super poradnik

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Słaby poradnik, gdyż dla wielu newbie przydało by się informacja gdzie expić na danym lvl.

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Zenek spamerze nic nie wypróbujesz później bo nie masz czasu, i tak mnie nie dogonisz :lol:

 

@Topic

Trochę kiczowe takie poradniki.., każdy wie gdzie ma expić i gdzie mu się expi najlepiej, mi akurat w ta świątynia nie przypada do gustu, no sory...

Bądź człowiek! Jebnij minusa

sygnabysketchy132313.png

Opublikowano

Zenek spamerze nic nie wypróbujesz później bo nie masz czasu, i tak mnie nie dogonisz :lol:

 

 

W czym dogonić? W postach? Hahaha :D To było dobre. Niestety, ale ja to nie inni ;)

zenm.png

Opublikowano

Ja wole nie expić na sh bo zawsze jest większa szansa że jakiś noobek napisze to supportu metin2 i dostaniesz bana więc najepiej bez sh expić według mnie.

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

A nie lepiej kupić sobie marmury,poty,dobre eq iść do v2 na szpony i bić po 1/2 grupce oO 51lvl = 30 min lvl up

Zarejestruj się : http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Oddaj głos

Każdy się liczy !

Pamiętaj że Zwierzęta to nie zabawki

Oddanych głosów już ponad 427 397 Tys

Gdy liczna przekroczy 1Milion zostanie zakazane zabijanie zwierząt

W Korei

Bardzo Dziękuje tym co oddali na to głos

Opublikowano

a na 56lvlem na exp bocie ninją danger gdzie iśc expic

Poradnik toki sobie bo nie zabardzo mi podszedł ale +

\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...