Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik Ninja Defuse: Zlokalizuj Bombę!


Gość Kamil K.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Witam w tym małym poradniku dla ninja defusera, więc do rzeczy.


Ten temat ma Tobie pokazać że bombę która leży w smoke'u łatwo znaleźć.


 


Więc tak, jest pewien trick dzięki któremu można zlokalizować bombę, nie dostaniemy za to bana gdyż nie jest to ani program ani grzebanie w plikach gry. Dostaliśmy to od razu po zakupie gry. Chodzi o „Game Instructor” czyli pomocnika gry. Pewnie gdy pierwszy raz włączyliście grę wyskakiwały wam chmurki co możecie robić np. „Naciśnij F by przejrzeć broń”.


 


Więc :


zbinduj pod byle jaki klawisz „Game Instructor” - np. bind "h" "toggle gameinstructor_enable" (w konsoli).


 


Gdy będziemy w smoke'u kliknij „h”, i zacznij szukać bomby, gra sama ci pokażę gdzie się znajduje ;)


 


 


 


Jeżeli chcecie zobaczyć jak to działa w akcji, zapraszam was do filmiku znanego wam pewnie już Sparklesa – dzięki niemu powstał ten poradnik!


 



  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dobry patent, hah. 

Chociaż Wątpie by mi się przydało, jak gram w csgo juz ponad 1k h to wiem gdzie zazwyczaj paka leży :P

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...