Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić jeśli nie mogę ustawić poniżej 1000DPI ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jest to taki prosty poradnik co można zrobić gdy chcecie ustawić np. 400dpi ale myszka ma aż 1000dpi za pomocą zmiany sensitivity.

Do przykładu wezmę Christopher "GeT_RiGhT" Alesund 

Jego ustawienia:

https://screenshootereu.blob.core.windows.net/engine4files/fkalgmmyfvanucbwlnaaklgpmniavszratmgztqhozzsewdycolayzotdkzsemcnvinbquxrxsmlmolpkkxghysbfsdotxdbwmwv

Co w takiej sytuacji zrobić ?

Otóż z pomocą przychodzi nam pewna strona:

http://www.users.on.net/~frankros/DPI-calc.php
https://screenshootereu.blob.core.windows.net/engine4files/dkfuusbeapxpwktibjbdygxznafydldxtflgolooawqdpxynplhbxztwmgguncaplavqymtpumdbqtjpcsjsdbaumotifubxwbsp

Current DPI - Nasze 'aktualne' DPI

Current Sens - Aktualna czułość myszy

New DPI - Czyli te DPI na którym będziemy grać.

 

New Sens - Przedstawia wartość nowego sens które będzie tak samo działać jak 400dpi i 2.9 sensa :)

 

Komenda w konsoli:

sensitivity 1.16

Chciałem wstawić piękne grafiki ale cały misterny plan w pizdu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...