Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jaka postać na jaką pozycję z L#?


masterxx3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o to jakie postacie nadają się do carrowania ofc za pomocą l# jak narazie jestem w d5, ale mając 55% win ratio wyjść nie mogę... Wzór:

Top:

Jungle:

Mid:

Adc:

Support:

Chciałbym żebyście napisali jakie postacie polecacie i ew nazwy skryptów.

 

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

 

http://www.mpcforum....lepszy-updated/ (to tylko najlepsze skrypty według autora tematu)

https://www.joduska....iers-champions/ (nie aktualizowane)

http://lsharpdb.com/champions#xerath (tam gdzie najwięcej lików) --- (Like nie resetują się co patch lola co daje taki wynik że największą ilość like może mieć skrypt który już nie działa)

 

 

­

 

 

 

Możesz tego ciągle nie wstawiać?

 

Top: Cassio (hunter)

Jungle: lee (FALS)

Mid: Xerath(elxerath)

Adc:Jinx(oktw)Kalista(kalista)

Support:Braum,Leona,Janna(support)

Opublikowano

Możesz tego ciągle nie wstawiać?

 

Top: Cassio (hunter)

Jungle: lee (FALS)

Mid: Xerath(elxerath)

Adc:Jinx(oktw)Kalista(kalista)

Support:Braum,Leona,Janna(support)

Widocznie muszę skoro nikt nie potrafi tego zapamiętać.

­

Możesz tego ciągle nie wstawiać?

 

Top: Cassio (hunter)

Jungle: lee (FALS)

Mid: Xerath(elxerath)

Adc:Jinx(oktw)Kalista(kalista)

Support:Braum,Leona,Janna(support)

(to tylko najlepsze skrypty według autora postu)

giphy.gif

Opublikowano

Możesz tego ciągle nie wstawiać?

 

Top: Cassio (hunter)

Jungle: lee (FALS)

Mid: Xerath(elxerath)

Adc:Jinx(oktw)Kalista(kalista)

Support:Braum,Leona,Janna(support)

 

Najlepsza odpowiedź

 

 

Na adc fajnie się gra ezrealem i corkim jeszcze.

Te dwie krótko mówiąc lekko mijają się z tematem

Nieregulaminowa sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...