Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LG L9 2 ( drugiej generacji ) czy Samsung Galaxy s3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , tak jak w temacie , który telefon wybrać , jeśli możecie wypowiedzcie się jakie są plusy i minusy tych telefonów , z góry dzięki :)

Dodam , że każdy z tych smartfonów kosztuje tyle samo czyli +- 400 zł

Opublikowano

Witam , tak jak w temacie , który telefon wybrać , jeśli możecie wypowiedzcie się jakie są plusy i minusy tych telefonów , z góry dzięki :)

Dodam , że każdy z tych smartfonów kosztuje tyle samo czyli +- 400 zł

 

Galaxy s3 400 zł? 

Najtańszy nowy widze za 699 ;-;

 

Osobiście polecam Galaxy S3 (z tych co wymieniłeś).

Posiadam go od roku i jest nawet niezły. Nie wymagaj wiele, tyle powiem bo to nadal 1 gb ramu jest :<

+ bogactwo romów i innych

+ dość wydajny (polecam zamienić system na jakiegoś CM11)

+ ładnie wygląda

+ szybka wytrzymała (spadał kilkanaście razy i nic sie nie stało szybce :v )

+ świetny aparat (nawet galaxy s4 ma więcej szumów i mniejszą szczegółowość)

- po upadku z 50 cm dotyk nie działa i ekran ;-; (spadł frontem na betonową podłogę... szybka nadal cała xD)

- dość wysokie koszty naprawy ekranu (dotyk + lcd ;-; )

#teams4bal

Opublikowano

Galaxy s3 400 zł? 

Najtańszy nowy widze za 699 ;-;

 

Osobiście polecam Galaxy S3 (z tych co wymieniłeś).

Posiadam go od roku i jest nawet niezły. Nie wymagaj wiele, tyle powiem bo to nadal 1 gb ramu jest :<

+ bogactwo romów i innych

+ dość wydajny (polecam zamienić system na jakiegoś CM11)

+ ładnie wygląda

+ szybka wytrzymała (spadał kilkanaście razy i nic sie nie stało szybce :v )

+ świetny aparat (nawet galaxy s4 ma więcej szumów i mniejszą szczegółowość)

- po upadku z 50 cm dotyk nie działa i ekran ;-; (spadł frontem na betonową podłogę... szybka nadal cała xD)

- dość wysokie koszty naprawy ekranu (dotyk + lcd ;-; )

Dzięki za opinie :P Mówię o używanych telefonach :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...