Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CS:GO Poradnik #1 Celownik do rzucania smołków.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jest to poradnik do stworzenia celownika pomocnego do rzucania smołków. Zapraszam do oglądania ;)

 

 


 

 

 

 

Jeżeli poradnik Wam się podobał to zostawcie suba i łapkę w górę!

 

 

Kod:

alias "-crosshairsmoke" "cl_crosshairsize x;cl_crosshairdot x;cl_crosshairgap x"

alias "+crosshairsmoke" "cl_crosshairsize 1337;cl_crosshairdot 1;cl_crosshairgap 10"

bind "mouse5" "+crosshairsmoke"

 

 

 

 

 

Ścieżka do plików:

x:\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg

 

Nazwy plików:

-autoexec.cfg,

-config.cfg.

 

Jest to zwykły bind, więc nie ma za to bana na 100%.

Opublikowano

Wyrażę moją skromną opinię.

 

NIKT TAKIEGO CZEGOŚ NIE UŻYJE.... Przecież to wygląda jak by jakiś ochydny troll zesrał ci się na monitor :O To jest w 100% poradnik bez zastosowania :) Nwm może dla kogoś kto lubi grać w statki sam raz ale, dla ludzi którzy po prostu chcą rzucić prawilnego smoke na mida lub na okno JEST TO NIE POTRZEBNE. Nwm może jeszcze czegoś nwm może to jakaś nowa moda silverów czyli granie w statki podczas mixa.

86226145013474567463.png

Opublikowano

Wyrażę moją skromną opinię.

 

NIKT TAKIEGO CZEGOŚ NIE UŻYJE.... Przecież to wygląda jak by jakiś ochydny troll zesrał ci się na monitor :O To jest w 100% poradnik bez zastosowania :) Nwm może dla kogoś kto lubi grać w statki sam raz ale, dla ludzi którzy po prostu chcą rzucić prawilnego smoke na mida lub na okno JEST TO NIE POTRZEBNE. Nwm może jeszcze czegoś nwm może to jakaś nowa moda silverów czyli granie w statki podczas mixa.

Są też smołki które rzuca się trudniej. Przecież nie każdy musi teraz sobie taki ustawić, a jak się komuś nie podoba to po prostu tego nie robi. To jest tylko dodatek który ułatwia nam grę i nie jest tylko dla silverów aledla każdego. 

Opublikowano

Wyrażę moją skromną opinię.

 

NIKT TAKIEGO CZEGOŚ NIE UŻYJE.... Przecież to wygląda jak by jakiś ochydny troll zesrał ci się na monitor :O To jest w 100% poradnik bez zastosowania :) Nwm może dla kogoś kto lubi grać w statki sam raz ale, dla ludzi którzy po prostu chcą rzucić prawilnego smoke na mida lub na okno JEST TO NIE POTRZEBNE. Nwm może jeszcze czegoś nwm może to jakaś nowa moda silverów czyli granie w statki podczas mixa.

Moda silverów i granie w statki, haha xD

Beka z Ciebie ogólnie, dużo osób tego nawet używa i to się przydaje jak chcesz w 100% dobrze namierzyć na coś.

Btw. niezła ortografia "OCHYDNY" trollu xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...