Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sequel steins;gate oraz inne anime z tego uniwersum.


Kaanashi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posłużę się tym filmikiem

, bowiem zawiera on wszystkie informacje, które przekazać chciałem + opinię autora, którą warto wysłuchać. Wkleję jeszcze na dole moją opinie. 

 

Moja opinia dotycząca sequelu steins;gate: http://scr.hu/1wdk/2aswv

 

Temat służy jako poinformowanie was o tych newsach oraz daje wam polę do dyskusji w postach poniżej. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

Nie wiedziałem, że robią sequela. Znając życie, będzie sporo słabszy od pierwszego sezonu - ale i tak obejrzę. Jedynka z dość lekkiego, komediowego momentami klimatu się ciekawie przeistoczyła w dramat z niezłą tematyką. Nic genialnego, ale oglądało się bardzo miło.

 

Ale znając znowu mnie, to nie obejrzę sequela wcześniej niż za rok. Czy dwa. Za dużo rzeczy do nadrobienia, obejrzenia, zrobienia, przesłuchania.

I am the god, the chaos and destruction
Behold the powers of my wrath

Opublikowano

Niezbyt mnie to interesuje, bo prawdę powiedziawszy wolę ruszać z nowymi historiami aniżeli tkwić dalej w tych starych - S;G oglądałem kilka lat temu, więc tak długo jak będą to te same postacie to raczej nie bardzo mi się będzie chciało to oglądać

Opublikowano

Nie wiedziałem, że robią sequela. Znając życie, będzie sporo słabszy od pierwszego sezonu - ale i tak obejrzę. Jedynka z dość lekkiego, komediowego momentami klimatu się ciekawie przeistoczyła w dramat z niezłą tematyką. Nic genialnego, ale oglądało się bardzo miło.

 

 

Nie wiadomo jakie będzie Steins;Gate 0.

 

Steins;Gate to było właśnie genialne anime. Porównując do większość innych nietrudno wyciągnąć takie wnioski.

Wyjątkowo ciekawe i świetne fabularnie. Postacie nie irytowały co jest również ogromnym plusem.

 

Steins;Gate 0 to ma być jakaś kontynuacja? Jak patrzę na anidb to ta pozycja jest oznaczona jako "other", czyli nie kontynuacja.

 

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=11167

 

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=11167

 

Kontynuacją serii TV był film kinowy o nazwie Gekijouban Steins;Gate: Fuka Ryouiki no Deja vu.

Opublikowano

Nie wiadomo jakie będzie Steins;Gate 0.

 

Steins;Gate to było właśnie genialne anime. Porównując do większość innych nietrudno wyciągnąć takie wnioski.

Wyjątkowo ciekawe i świetne fabularnie. Postacie nie irytowały co jest również ogromnym plusem.

 

Steins;Gate 0 to ma być jakaś kontynuacja? Jak patrzę na anidb to ta pozycja jest oznaczona jako "other", czyli nie kontynuacja.

 

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=11167

 

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=rel&aid=11167

 

Kontynuacją serii TV był film kinowy o nazwie Gekijouban Steins;Gate: Fuka Ryouiki no Deja vu.

Steins;Gate 0 można uznać za kontynuację, bo będzie to to samo uniwersum, Ci sami bohaterowie (+ kilka nowych), lecz kilka lat później bodajże. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

Zobaczymy bo na razie na anidb nie ma mowy o kontynuacji. Żeby coś było kontynuacją to akcja musi się toczyć po zakończeniu serii TV i filmu.

Jeśli ma być inaczej (chociażby zmienione zakończenie) to już nie będzie kontynuacja.

Opublikowano

Zobaczymy bo na razie na anidb nie ma mowy o kontynuacji. Żeby coś było kontynuacją to akcja musi się toczyć po zakończeniu serii TV i filmu.

Jeśli ma być inaczej (chociażby zmienione zakończenie) to już nie będzie kontynuacja.

http://scr.hu/1wdk/3z9jw

XrgAYyk.png

Opublikowano

Na anidb są inne informacje.

 

W ogóle ta informacja na MALu jest dosyć dziwna bo wynika z tego, że akcja nowej serii ma się toczyć po 24 odcinku, a seria TV miała jeszcze jeden czyli 25 odcinek. Dopiero potem był film kinowy.

 

http://myanimelist.net/anime/9253/Steins;Gate

 

Pod 25 odcinku już  nie ma tej nowej serii.

 

http://myanimelist.net/anime/10863/Steins;Gate:_Oukoubakko_no_Poriomania

Opublikowano

Na anidb są inne informacje.

 

W ogóle ta informacja na MALu jest dosyć dziwna bo wynika z tego, że akcja nowej serii ma się toczyć po 24 odcinku, a seria TV miała jeszcze jeden czyli 25 odcinek. Dopiero potem był film kinowy.

 

http://myanimelist.net/anime/9253/Steins;Gate

 

Pod 25 odcinku już  nie ma tej nowej serii.

 

http://myanimelist.net/anime/10863/Steins;Gate:_Oukoubakko_no_Poriomania

Ufam stronie mal, anidb nawet nie znam, ale to mal jest uznawany za tą jedyną słuszną, oficjalną, bo międzynarodową i najpopularniejszą. 

 

Być może z opisu fabuly by wynikało czy steins;gate 0 będzie rozgrywany przed movie, czy po movie, ale w sumie w d***e to mam ;)

XrgAYyk.png

Opublikowano

Anidb to również międzynarodowa i bardzo popularna strona. Po prostu żeby coś nazwać kontynuacją to muszą być spełnione określone warunki. Nie mogą nastąpić zmiany wydarzeń znanych z serii TV (dopiero później może tak się stać). Rozumiesz? Jeśli będą takie zmiany to nowa seria już nie będzie kontynuacją.

Opublikowano

Anidb to również międzynarodowa i bardzo popularna strona. Po prostu żeby coś nazwać kontynuacją to muszą być spełnione określone warunki. Nie mogą nastąpić zmiany wydarzeń znanych z serii TV (dopiero później może tak się stać). Rozumiesz? Jeśli będą takie zmiany to nowa seria już nie będzie kontynuacją.

P******e to, dla mnie steins;gate 0 to sequel i c**j.  Steins;gate to akurat taki przypadek anime, ktory moze mieć sequele, w ktorych następyują zmiany wydarzeń znanych z prequela. Po prostu to anime to umozliwia, są rózne linie czasu, d-maile itp. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

Na mala nie uczęszczam często, tym bardziej na inne strony. Na reddit znalazłem notkę:

and an anime occuring in the beta timeline.

Post był także odnośnikiem na:

http://www.famitsu.com/news/201503/28075130.html

Po wklepaniu tytułu wpisu na tłumacz Google wyskoczyło takie coś:

"Brama Steina" wyciągnąć ogłoszeniu --β linii świecie uzasadniony sequel "Steins Gate zero" 

Nie wiem czy to prawda, ale ja także się spodziewam lini beta, ponieważ na niej było najmniej wydarzeń.

 

iwGhWkh.png

Opublikowano

Anime się zaczęło w świecie beta i skończyło w świecie beta. Jednak prawie cała seria to świat alfa.

Opublikowano

Anime się zaczęło w świecie beta i skończyło w świecie beta. Jednak prawie cała seria to świat alfa.

Dlaczego to napisales? Każdy kto oglądał tą serie to wie. 

XrgAYyk.png

Opublikowano

Anime się zaczęło w świecie beta i skończyło w świecie beta. Jednak prawie cała seria to świat alfa.

 

Mój błąd, źle spojrzałem na zdjęcie, i pomyliłem linie świata Beta z linią Omega.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Znając życie wyjdzie im jakieś gówno, choć mam nadzieje, że tak nie będzie i pokażą coś ciekawego. W sumie nie widzę sensu ciągnąc to dalej, skończyło się dobrze, niczego nie brakowało.

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano

Znając życie wyjdzie im jakieś gówno, choć mam nadzieje, że tak nie będzie i pokażą coś ciekawego. W sumie nie widzę sensu ciągnąc to dalej, skończyło się dobrze, niczego nie brakowało.

Znając życie? 

 

Akurat w tym przypadku można liczyć na coś naprawdę dobrego.

 

Potrafili zrobić równie świetny film kinowy, więc może to również im się uda.

Opublikowano

Znając życie? 

 

Akurat w tym przypadku można liczyć na coś naprawdę dobrego.

 

Potrafili zrobić równie świetny film kinowy, więc może to również im się uda.

No tak, ale to, czy steins;gate 0 będzie dobre zależy też od pierwowzoru, czyli gry to po 1.

 

Po 2. Opróćz perelek studio zrobilo sporo średniaków.

 

Jako, ze steins;gate to moje ulubione anime to jednoczesnie się ciesze jak i nie ciesze, ze powstanie kontynuacja.

 

Czy nadal będę się tak dobrze bawił? Czy moze steins;gate mnie bawil dlatego, ze go ogladalem kiedys, a jak kiedys ewentualnie wrocilbym do tego uniwersum, ale w postaci jego sequela - nie koniecznie tak samo bym sie bawil.

 

Ciezko powiedziec, ale na prawde boje się, ze zepsuje sobie ocene, nadpisując ją oceną steins;gate 0, ktore albo moze wyjsc slabo, albo mi moze sie nie spodobać.

XrgAYyk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...