Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę TGM-GM-GA-HA na jakimś Dedyku/Hamachi!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomc.png


omn.png


Nazywam się Paweł mam prawie 18 lat. 


 


Kocham sport, a w szczególności piłkę nożną i , t.j. pchnięcie kulą, etc. Lubię słuchać muzykę, a najbardziej Disco, house,  itp 


Nie mam dziewczyny i jak na razie nie zamierzam jej szukać, bo jakoś odzwyczaiłem się od tych "miłości od pierwszego wejrzenia."


W jednym palcu mam opanowane zasady ortografii i piszę poprawnie po polsku. Nie strzelam byków, jedynie czasem szwankuje mi interpunkcja.


To chyba na tyle może przejdźmy do kolejnego rozdziału...


 


 


mdos.png


Doświadczenie mam spore, wręcz monumentalne, gdyż pomagałem na wielu prywatnych serwerach Metin2 i nie tylko.


Przez krótki okres czasu byłem administratorem takich serwerów jak MexianMT2 czy też ArcanisMT2.


Moja pomoc tam skończyła się szybko, gdyż ujmijmy to grzecznie, zależało im tylko na kasie od graczy z Item Shopu.


Miałem okazję być też HA na paru serwerach, t.j. Arcanis,


GameMasterem byłem setki razy, można nawet powiedzieć, że trudno mi to wszystko zliczyć... ale spróbuję wymienić te ważniejsze:


Mexian, Arcanis, ArcticaMT2, Arkanta i wiele, wiele innych, których nie mam jak wymienić.


Można zauważyć iż doświadczenie mam naprawdę wielkie i mogę przydać się właśnie na Twoim serwerze!


 


 


dajaj.png


Dlaczego akurat ja? Też się zastanawiam, co mnie wzięło aby napisać takie podanie na MpcForum.


Może dlatego, że chcę pomóc w prowadzeniu jakiegoś serwera, na którym główny admin ma potencjał?


Może dlatego, że wszystkie prywatne serwery są nudne, a ja chcę wrócić i wprowadzić choć kroplę rozrywki?


Myślę iż mogę naprawdę dużo wnieść na Twój serwer, gdyż mógłbym zająć się nim od strony rozrywki,


od strony pomocy graczom, od strony likwidowania bugów. To od Ciebie zależy na jaką posadę mnie przyjmiesz!


Może na posadę GM? Może na posadę GA? Czy chcesz, aby Twój serwer się wyróżnił spośród tysięcy szarych privów?


Napisz do mnie, daj siebie poznać i zaproponuj mi tą szansę, a ja odwdzięczę się rzetelną pracą przy serwerze.


 


 


kont.png


Gadu-Gadu: 51387875


Skype: -


AQQ:  -


Facebook:  Zbędny ale jeżeli ktoś Chce to z mila chęcią podam :)


TeamSpeak:  +


Prywatna Wiadomość: (tu)


Opublikowano

Polecam, bo


Zna wszystkie komendy i się dobrze sprawował na naszym starym serwerze. :)


 


P.S. (Je*ać ziolka :* )­


Pasjonat
Opublikowano

A ja bym Ci radził na stworzenie jakiegoś projektu z ekipą, żebyście wspólnie zrobili coś ciekawego.

 

Wątek ładnie napisany, znasz się na rzeczy, jak najbardziej można też polecić.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Ten fragment mnie zastanawia "Nie mam dziewczyny i jak na razie nie zamierzam jej szukać, bo jakoś odzwyczaiłem się od tych "miłości od pierwszego wejrzenia."          To tak jak bym napisał miałem kupić psa, ale nie kupie bo nie chce sierści na klawiaturze :3  Poza tym da się to czytać, więc Polecam!

Opublikowano

­Estetyczne jest, ale czy ktoś słyszał o tych serwerach na, których miałeś rangę?

 

Poszukaj w dziale może jeszcze są ich stare Prezentacje albo w google :)

 

@Odświeżam. 

Opublikowano

Fajnie napisane, podanie estetycznie. Po podaniu wynika że można polecić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...