Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam moda dodającego morskie przygody


Gnieworz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiedziałem jak to nazwać więc napisałem morskie przygody

chciałbym coś co doda mi możliwość sterowania łodzią, jeśli to możliwe najmowania załogi (choć to mogę sobie załatwić modem na więcej followersów) i przede wszystkim coś co doda jakieś morskie potwory na które można by było polować albo nawet takie które właściwie będą polowały na mnie

 

z tego co wiem w skyrim są tylko jakieś takie zębacze i jeszcze jakiś taki podwodny ludzik

chciałbym żeby w oceanie pływały jakieś morskie smoki, węże, wieloryby, cokolwiek byle nie tomek wesoła lokomotywa, byle było wielkie i byle stanowiło zagrożenie :P

 

 

jeśli nie ma takiego moda to może jest jakiś na łódź i jakiś na potwory wodne?

 

zanim ktoś napisze "poszukaj na nexusie" uwierzcie mi że próbowałem ale odnoszę wrażenie że robienie modów do skyrim jest tak łatwe że cały nexus jest zdominowany masą niedorobionych, słabych i byle jakich modów :(

macie jakieś propozycje?

 

PS: coś dodającego tzw "nowy świat" do którego trzeba popłynąć z żyjącymi tam dwemerami albo atlantydę to chyba zbyt wiele? xD

Opublikowano

eh dzięki ale nie o to mi chodziło, wolałbym jakieś wielkie ryby jak już ale też nie coś takiego jak powiększone slughterfishe tylko zupełnie nowe

Opublikowano

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/54956/?Northern Cardinal

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/62844/?Pirates of Skyrim

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243012558Naval Warfare add-on do War with the Aldmeri Dominion 

 

Wybierz sobie któryś :P Drugi chyba nie był kompatybilny z Heartfire? Warto poczytać na stronce przed instalacją. Ogólnie wszystkie trzy dają ci do dyspozycji własny statek i możliwość werbowania załogi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...