Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S0beit - Jak się teleportować i crashować?


ZiomekWLKP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Mam krótkie pytanie

 

Ściągnełem sobie S0beit 0.3e.

I mam pytanie, jak teleportować się do graczy/pojazdu który kieruje gracz
(Nie mam zakładki players, nie wiem czy mam nieodpowiednią wersje - jeżeli mówie prawdę, proszę o podanie linku do prawidłowego ale na wersje 0.3e)

I drugie pytanie, to " Jak kogoś scrashować? "
Dużo razy nie którzy s0beiści mnie crashowali.

Kiedyś się dowiedziałem jak to zrobić, ale zapomniałem.

Chodzi o to że wchodzisz do pojazdu z graczem, coś klikasz a on ma crasha ( zbugowany ekran )

A ostatnie - To jak zmienić nick na taki sam jak ma np. nasz kolega na serwerze.

Czyli jest to np. Karol213

Wchodzi jakiś S0beit, i zmienia nick na jego.

Następnie może działać, a prawdziwy Karol213 zostaje kickowany, lecz nas nie da się wywalić.

Daje Plusika i najlepszą odpowiedź za najlepszą odpowiedź! xD

Dzięki! I czekam :3

Opublikowano

1.W zakładce players powinieneś mieć taką możliwość

2.Wejdź w zakładkę vehicle ((chyba tak się to nazywało)) i teleportuj wszystkie auta do siebie, każdy kto przejdzie od razu dostaje crasha, ja tak działałem.

3.To chyba nie jest możliwe. 

Opublikowano

1.W zakładce players powinieneś mieć taką możliwość

2.Wejdź w zakładkę vehicle ((chyba tak się to nazywało)) i teleportuj wszystkie auta do siebie, każdy kto przejdzie od razu dostaje crasha, ja tak działałem.

3.To chyba nie jest możliwe. 

Dzięki, lecz jak mówiłem nie mam zakładki Players.

 

Możliwe, sam kiedyś korzystałem z crashera, jednak działa on chyba tylko na niektórych wersjach.

Jeżeli ty albo Stalker, podacie mi link'a z wersją teleportowania - daje jemu NAJ.

PS: Jest może inna opcja crashowania? ;3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...