Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Do skrypterów, nie chodzi mi o skrypty do kupienia.


dynamo1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drogi skrypterze, nie proszę cię o nic.

Jednak mam pytanie odnośnie modyfikowania, zmieniania i pisania tych skryptów. Wiem co i jak jednak:

Gdzie mam szukać tego pliku w którym mogę pisać skrypty, zmieniać itd? Czy wystarczy to osadzić w folder i wsadzić to.

 

To że powiesz gdzie to mam szukać, nic nie stracisz, a ja bardziej wgłębię w kodowanie.

C++ ostatnio przerabiam dość dłógo a czytałem że to pomaga.

Opublikowano

Javę także przerabiam jednak chodzi mi o jedno zasadnicze pytanie w których plikach,w którym miejscu mam szukać. Wystarczył by mi nawet 1 mały skrypt bym miał możliwość zobaczenia w jaki to sposób zapisywać.

 

Przez ten czas zdążyłem się nauczyć pisać skrypty na serwery, podstawowe programy w 2 językach.

Opublikowano

Javę także przerabiam jednak chodzi mi o jedno zasadnicze pytanie w których plikach,w którym miejscu mam szukać. Wystarczył by mi nawet 1 mały skrypt bym miał możliwość zobaczenia w jaki to sposób zapisywać.

 

Przez ten czas zdążyłem się nauczyć pisać skrypty na serwery, podstawowe programy w 2 językach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...