Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Informacje po wejsciu na serwa wlasciciela


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Moglby ktos napisac mi skrypt aby gdy TYLKO JA wejde na serwer to pisalo zakazdym razem gdy wejde ze : Wlasciciel [Moj_nick] Wszedl na serwer oraz gdy wychodze Wlasciciel [Moj_Nick] wyszedl z serwera. Powtarzam ta wiadomosc ma byc wyswietlana gdy tylko ja wejde na serwer nikt inny. I za kazdym razem ta wiad ma byc gdy wejde i wyjde

Opublikowano
on join:
[tab]player has permission "admin":
[tab][tab]broadcast "nick wszedl na serwer"

Nadaj swojej grupie uprawnienie "admin".

Chyba możesz też użyć zmiennej %player% w wiadomości. 

Opublikowano


on join:

if player have permission "tekst.powejsciu":

loop all players

send "&c&lWlasciciel &6%player% &7wszedl na serwer!" to loop players

stop

Opublikowano

Dziekuje wam :) ale chyba nie doczytaliscie do konca xD bo wy podaliscie mi skrypt gdy wejde no i jest git ale potrzebuje jeszcze gdy wyjde. Bo w 1 poscie napisalem ze chce gdy wejde i wyjde ;p Takze jakbyscie mogli to oprocz tego gdy wejde to gdy wyjde by jeszcze pisalo

Opublikowano


on join:

if player is "twoj nick":

loop all players

send "&4&lWlasciciel &bTWOJ NICK &cwbil na serwer!" to loop players

stop

 

on exit:

if player is "twoj nick":

loop all players

send "&4&lWlasciciel &bTWOJ NICK &cwyszedl z serwera!" to loop players

stop

Opublikowano

PS. Skrypt nie dziala: 

############################################')
[12:26:00 ERROR]: [skript] Can't understand this condition/effect: loop all players (jawchodze.sk, line 3: loop all players')
[12:26:00 ERROR]: [skript] 'loop players' is not an entity type (jawchodze.sk, line 4: send "&cWlasciciel &ei&9MeN &f- &6wbil na serwer" to loop players')
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMinemax

 

on join:
    if player is "Minemax":
        broadcast "&7&l[&6&lWlasciciel&7&l]&c %player% &7wbil na serwer!"
        stop
on exit:
    if player is "Minemax":
        broadcast "&7&l[&6&lWlasciciel&7&l]&c %player% &7wyszedl z serwera!"
        stop
Opublikowano

 

@1361622928-U485574.pngMinemax

on join:
    if player is "Minemax":
        broadcast "&7&l[&6&lWlasciciel&7&l]&c %player% &7wbil na serwer!"
        stop
on exit:
    if player is "Minemax":
        broadcast "&7&l[&6&lWlasciciel&7&l]&c %player% &7wyszedl z serwera!"
        stop

Gdy wchodze to dziala ze Wlasciciel moj nick wbil na serwer gdy wychodze to nie dziala tutaj blad: TYLKO WYCHODZENIE NIE DZIALA. WCHODZENIE TAK

[16:39:25 ERROR]: [skript] can't understand this event: 'on exit' (omnie.sk, line 5: on exit:')

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMinemax

on join:
    if player is "Minemax":
        broadcast "&7&l[&6&lWlasciciel&7&l]&c %player% &7wbil na serwer!"
        stop
on disconnect:
    if player is "Minemax":
        broadcast "&7&l[&6&lWlasciciel&7&l]&c %player% &7wyszedl z serwera!"
        stop

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...