Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak usunąć komunikat o dołaczaniu gracza?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wie ktoś jak usunąć komunikat np. stefan Join the game

Oraz przy logowaniu wyświetla  mi się : Dostępna nowa funkcja FunyGuilds ale ja nie chce nowej wersji jak usunąć ten komunikat ?
 

Opublikowano

1. Zainstaluj plugin HideStream

2. Jak narazie nie da się z tym nic zrobić, poza tym gracz tego powiadomienia nie widzi więc nie wiem w czym problem

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Opublikowano
# You can set a custom join message here, set to "none" to disable.
# You may use color codes, use {USERNAME} the player's name or {PLAYER} for the player's displayname.
custom-join-message: "none"
 
# You can set a custom quit message here, set to "none" to disable.
# You may use color codes, use {USERNAME} the player's name or {PLAYER} for the player's displayname.
custom-quit-message: "none"

Sprobuj dac zamiast "none" calkowicie puste "", bo none daje normalny standardowy text od serwera minecraft.

Jak cos to edytuje.

 

PS: Essentials config

 

A z komunikatem o nowej wersji nie musisz sie martwic, bo to tylko osoba widzi ktora posiada uprawnienia op lub uprawnienia ´*´

Opublikowano

@EventHandler

public void onPlayerJoin(PlayerJoinEvent e) {

e.setJoinMessage(null);

}

@EventHandler

public void onPlayerQuit(PlayerQuitEvent e) {

e.setQuitMessage(null);

}

#AntyBlezur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...