Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]CS GO / CS 1.6 / MW3 i wiele więcej - Konto STEAM


jasieeks™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto steam 
Metoda kontaktu: pw forum, gg 10804049 
Opis rzeczy: Konto steam z grami cs go, cs 1.6, mw3, gmod, terarria, isaac (ten nowy) 
Oczekiwana/oferowana cena: 40 zł paypal 40 zł psc 
Zdjęcia/inne informacje: Konto wraz z e-mailem. 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngpolp19 Nie radzę , kolega oszukał mnie na konto steam , te konto które ma właśnie mu odbieram poprzez support riotu . Pozdrawiam i życzę

powodzenia!

 

W razie nie dowierzania , proszę spytać redaktora The Kondzix ;)

 

Poza tym , ten kolega ma multikonto , jego stare konto to :  kuba669 , wrazie czego mogę dać dowody :)

2h4hm6p.png

Opublikowano

@Sheamussek to ty mnie oszukales bo mi odebrales konto przez riot i nie chciales dac mi . Ja dalem ci haslo i mam ssy tylko bana dostales ;3

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngpolp19 , Nie dostałem bana , Konto zostało zawieszone przez support , nie chciałeś mi pomóc go  odblokować , w takim wypadku nie zostaje mi nic innego jak odebrać swoją własność :) Pozdrawiam Przedszkolaku , Btw Zbanujcie to coś za multikonto ..

2h4hm6p.png

Opublikowano

Tu cie mam poniewaz "Konto zostalo zawieszone przez support" a ja nie mialem cd-key'a bo mi sie zgubil:_-_ ja wszystko dobrze zrobilem:) btw . nie ma bana za mk

Opublikowano

Dobra ja powiem tak na te dziecko straciłem mnóstwo nerwów i nie polecam nikomu. 

Oszustem nie jestem zatwierdzi to wiele osób.

Pozdrawiam , przepraszam autora za spam .

2h4hm6p.png

Opublikowano

@top ja ciebie nie polecam nikomu poniewaz, teraz wymiane chczesz cofnac gdy zbanowane jest konto nie zmojej winy , czyli ze ty jestes oszustem "zabrales konto "  zbanowales i odzyskujesz w lolu nie polecam tego typka . SORRY ZA SPAM

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...