Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wrocław Spedition Arena: Marzec 2015 (28.03, 18:30)


Kevcio™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6zsoUMI.png


 


 Rotex Logistic oraz H&V Logistyka Polska zapraszają na pierwszą edycję Wrocław Spedition Arena!


 

 


WSA (Wrocław Spedition Arena) to zorganizowane targi wirtualnych spedycji działających na polskiej arenie ETS2 Multiplayer. W czasie ich trwania gracze mogą zapoznać się z ofertą pracy spedycji biorących udział w imprezie. Jest to okazja to porozmawiania z przedstawicielami firm i dowiedzenia się jak wygląda praca i obowiązki kierowcy. Event ma na zadanie umożliwienie łatwiejszego kontaktu na drodze Spedycja - Gracz. Jest to również okazja do spokojnej dyskusji oraz poznania nowych osób. 

 

 

 

 

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA:


Data i godzina rozpoczęcia: 28.03. (sobota), godz. 18:30


Przewidywana godzina zakończenia: 21:00


 


IP TeamSpeak: multi-ts.com.pl Strefa VIP1


 


18609195313339357860.png


 


 


PLAN TARGÓW:


18:00 - rozpoczęcie zbiórki przez spedycje


18:30 - oficjalne otwarcie eventu na kanale głównym


18:30 - 20:30 - możliwość zapoznania się w ofertą spedycji


20:30 - 21:00 - dyskusja ogólna na temat ETS2 oraz modyfikacji


21:00 - zakończenie targów


 


 


 


Każda spedycja ma przydzielone miejsce, w którym jej przedstawiciele mogą się zaprezentować przed graczami. Wszystkie spedycje biorące udział otrzymają również swój kanał na serwerze TeamSpeak, gdzie będą mogli porozmawiać z zainteresowanymi graczami. Zostanie stworzony również kanał ogólny gdzie odbędzie się otwarcie imprezy oraz jej zamknięcie. Będzie to również miejsce do swobodnej dyskusji. 


 


Spedycje biorące udział oraz ich przedstawiciele: 


Sq4zXRn.png


 


Rotex-Logistic - Malanoś, Borówa


H&V Logistyka Polska - Vaiarek, Pietro


 Blue-Trans: Spedition – I <3VODKA 


EAGLES Polska – kaelwu

PRO-Trans Group – kuba004c

STP – SpeditioN – Skyblue, Mistrzu27

RISA – Fury

European Transport Group – Wasyl, kamera222

 

 

 

Gdzie znaleźć poszczególne spedycje?

 


bot9UVy.png


 


 


 


Zapraszamy do udziału! Jeśli targi będą cieszyć się zainteresowaniem, mamy zamiar powtarzać je cyklicznie co 2-3 miesiące. Jest to pierwsza taka impreza dlatego prosimy też o wyrozumiałość. Informujemy również, że nie przyjmujemy już zapisów spedycji.


 


Do zobaczenia!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...