Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przeczytaj! Nostale SE - Bardzo proszę o KSSN!


Dołek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KSSN nic Ci nie da

obecnie aby zagrać na SE potrzebne jest coś, czego obejść się nie da

KSSN to dawne czasy

 

Możesz kupić konto na NosTale SE za 10$ (czyli ~30zł) i tą opcję właśnie Ci polecam

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

KSSN nic Ci nie da

obecnie aby zagrać na SE potrzebne jest coś, czego obejść się nie da

KSSN to dawne czasy

 

Możesz kupić konto na NosTale SE za 10$ (czyli ~30zł) i tą opcję właśnie Ci polecam

Jak KSSN nic mi nie da? Przecież tylko to stoi na przeszkodzie do grania na SE...

Czego "obejść się nie da" ?

A jeśli kupić, to allegro, tak?

Opublikowano

Jak KSSN nic mi nie da? Przecież tylko to stoi na przeszkodzie do grania na SE...

Czego "obejść się nie da" ?

A jeśli kupić, to allegro, tak?

tak, tylko KSSN.....i telefon z Koreii ;)

śmiało, szukaj 10 dni KSSN'u ale później nie gadaj że Cię nie ostrzegałem

 

i nie Allegro. jest portal sprzedający konta na SE. linku tutaj podawać nie mogę

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

No, więc Ok, ale czy jest jakieś wyjście poza kupnem? (portal możesz mi podać na PW chyba ;) ? )

przeprowadzenie się do koreii i zdobycie obywatelstwa

 

Izi, cnie?

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Tak jak wyżej.

Proszę o KSSN do Nostale SE.

Możecie mi podać na Skype. (podam w prywatnej wiadomości, gdyż słyszałem, że na Forum jest to zabronione, a na np. GG/Skype nie)

Pilnie proszę o to, ponieważ chcę tam zagrać :c

3. Zakaz wstawiania na forum KSSN i wszystkiego co z nim związane, dotyczy to proszenia o KSSN i wstawiania różnych generatorów. Kara: 10 pkt + ban 7 dni
 

 

Nie ma innego sposobu na zdobycie konta oprócz tych wymienionych. Pozostaje kupno (btw. jest to nielegalne) lub otrzymać od kogoś. Poza tym musisz mieć koreańskie IP, bo inaczej nie wejdziesz do gry, a 60% losowych z neta są zalagowane lub w ogóle nie działają jak chcesz wejść w sposób proxy. Bez znajomych na SE będzie ci ciężko, a już tak dużo polaków nie gra jak kiedyś (stare dobre czasy).
Opublikowano

przeprowadzenie się do koreii i zdobycie obywatelstwa

 

Izi, cnie?

Tak, najlepiej do południowej bo potem nie wrócisz ;)

 

@topic

Kupić lub mieć kolege z korei który ci założy konto :)

                                                          55888276858545941964.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...