Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE 24/03 Nowe skiny Guardian of the Sands i Arclight Vayne


Mileno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi tam sie nie podoba skin do Varusa.Dobre VU Morgany.

Varusa? Chyba Vayne lub ja coś przeoczyłam, tel. Ogólnie skiny są ładne, najlepiej wyszedł Rammus. Miło, że ulepszyli wizualizacje umiejętności Morgusi :)

Opublikowano

Guardian of The Sands bundle?

 

Rammus - Top.

Kha - ?

Xerath - Mid.

Skarner - Jungle.

 

Brak suppa i ADC. Na suppa obstawiam Blitzcranka lub Morganę. Z kolei na ADC Miss Fortune.

 

Co do Vayne. Dwa ADC do Arclight Bundle? Rito why?

Opublikowano

Tymczasem zed dalej ma tylko dwa skiny i nowych nie zapowiadają, rito pls

Opublikowano

Vayne i Rammus nie są dobrymi postaciami pod skiny, nie mają praktycznie animacji... ciężko jest zrobić coś z Q/W Vayne albo W/E Rammusa więc nie wiem po co na siłę to robić.

Skin do Xeratha ładny, ale mogli bardziej się postarać nad animacjami :P

Opublikowano

Piękny Xerath, instabuy :3

Co do Morgany, może znowu zacznę nią grać. Tekstury są bardzo ładne.

Kocham Renissance.

Opublikowano

Podoba mi się co zrobili dla Morgany . Można powiedzieć wkońcu !!

Osobiście posiadam skórkę Upiorna Panna Młoda . Moim zdaniem mało wyraźne jest  Q  no i R mi się również nie podoba .

No ale cóż trzeba się przyzwyczaić .

L7VaIos.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...