Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu ciągle wyrzuca mnie z gry?


alemamfaze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram sobie gram a tutaj nieraz pojawia sie jeden jebitny lag i wyrzuca mnie do pulpitu. czytałem że niektórym pomogło zmniejszenie detali, ale ja nie widze takiej potrzeby bo mam 55-60 fps tak ze wątpie że to przez detale. internet mam 15 mb/s. ktoś się z tym spotkał kiedyś?

Age is just a number :)

Opublikowano

ile masz ramu? i jaki system.

Ja tak mialem przy win 7 32 bity , gdy system widzial tylko 3 GB ramu.

Wgranie 64 bitowego rozwiazalo problem.

Ta gra potezne wymagania co do ramu, najlepiej miec z 8 GB

Opublikowano

Radze spróbować obniżyć detale. Jeżeli nadal tak będzie pokombinujemy.

po co mam obniżać detale i zrobić grę brzydszą skoro mam dobry fps?

 

ile masz ramu? i jaki system.

Ja tak mialem przy win 7 32 bity , gdy system widzial tylko 3 GB ramu.

Wgranie 64 bitowego rozwiazalo problem.

Ta gra potezne wymagania co do ramu, najlepiej miec z 8 GB

mam 16 gb ramu.

Age is just a number :)

Opublikowano

Podaj specyfikację komputera.

Ten "jebitny lag" występuje w podobnych odstępach czasu, czy losowo ? Jakiś błąd się pojawia, czy zupełnie nic ?

Nic się nie przegrzewa ? ( w razie wątpliwości daj screen z HWMonitor)

Spróbuj jednak obniżyć detale i nie bądź taki uparty - to jest na próbę.

Sprawdź na wszelki wypadek szybkość połączenia/ping.

 

Różnego typu "przygody" z TERĄ to niestety nie jest rzadkość...ale może uda się znaleźć rozwiązanie.

Retro PC:

MB: BEK-TRONIC BEK-3708 | CPU: AMD Am386 DX-40 40MHz | GPU: Trident 8900CL 1MB | Sound: SoundBlaster Vibra 16 | RAM:16MB(4x4) FPM SIMM Hyundai | HDD: 1.08GB Quantum Fireball | OS: DOS 6.22/Win 3.1

Opublikowano

Podaj specyfikację komputera.

Ten "jebitny lag" występuje w podobnych odstępach czasu, czy losowo ? Jakiś błąd się pojawia, czy zupełnie nic ?

Nic się nie przegrzewa ? ( w razie wątpliwości daj screen z HWMonitor)

Spróbuj jednak obniżyć detale i nie bądź taki uparty - to jest na próbę.

Sprawdź na wszelki wypadek szybkość połączenia/ping.

 

Różnego typu "przygody" z TERĄ to niestety nie jest rzadkość...ale może uda się znaleźć rozwiązanie.

i5 2500k

P8Z68-V PRO GEN3

cooler master g550m

16gb ram

gtx 690

internet 11 mb/s

laga mam zazwyczaj jak postoje chwilę afk.

Age is just a number :)

Opublikowano

Kolego mam ten sam problem, a koleżanka miała go wczoraj + to, że dzisiaj rano przy próbie zalogowania się wyskoczyło mi, że nie można połączyć się z serwerem tak więc obstawiam, że to wina Gameforga a nie twoja. Trzeba czekać aż to naprawią.

"Kto zna swoją głupotę, nie jest wielkim głupcem"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sie znacie wywala was do pulpitu bez żadnego errora tak ?

 

Zmieńcie router u mnie mam to samo muszę mieć podłączony modem bezpośrednio do komputera bo jeśli mam podłączone do routera to muszę cały czas ruszać się postacią żeby nie wywaliło jej z gry

 

bo mnie wywala jak postać stoi sobie 1-2 min afk

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...