Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy gra jest czasochłonna, opłaca się zaczynać?


Gryzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,mam kilka pytań co do gry.

Chciałbym zacząć grać i chciałbym się dowiedzieć ,czy:

Opłaca się zaczynać?

Są polskie serwery?

Gra zajmuję dużo czasu?

Opublikowano

1.Opłaca się zaczynać?


2.Są polskie serwery?


3.Gra zajmuję dużo czasu?


Ad.1. Opłaca się zaczynać...


Ad.2. Serwery są połączone, tylko Rosja ma osobny.


Ad.3. W 4 dni dobiłem 60 lvl jeżeli robisz same zadania. No ale na 60 jest o wiele więcej roboty niż na niższych poziomach.(Miałem 3 postacie 60 lvl i żadna nie dorównuje łotrzykowi według mnie).


Opublikowano

 

1.Opłaca się zaczynać?

2.Są polskie serwery?

3.Gra zajmuję dużo czasu?

Ad.1. Opłaca się zaczynać...

Ad.2. Serwery są połączone, tylko Rosja ma osobny.

Ad.3. W 4 dni dobiłem 60 lvl jeżeli robisz same zadania. No ale na 60 jest o wiele więcej roboty niż na niższych poziomach.(Miałem 3 postacie 60 lvl i żadna nie dorównuje łotrzykowi według mnie).

 

Gram Łotrem i ta postać jest instant nerf gdyż jest praktycznie nieśmiertelna ;D

 

1. Opłaca i to jak.

2. Serwer jest international (Dragon) Ruski mają osobny standardowo xD

3. Aby w ogóle zaistnieć dość sporo.

Opublikowano

Ja mam trochę inne zdanie na temat tej gry. Gra się z czasem nudzi, wbijesz ten 60 , zrobisz kampanie i nie ma za bardzo co do roboty a to 1 tryb pvp ( nie mówię o gg itd. ) a to dungów fajnych nie ma sama monotonia a na dodatek żeby ukończyć kampanie musisz codziennie robić te same questy co bardzo szybko się nudzi , taka prawda jest że neverwinter ma strasznie cienki ten endgame :/

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gdyby nie to p2w, czyli wprowadzenie ''artefaktonicznego eq'' to gra była by fajna. Teraz pvp wygrywa ten, co ma eq podbite do legendarnego. W dodatku co moduł dają coraz lepsze itemy. W m5 dali bronie, a w m6 dali nowe, lepsze...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie zapominajcie , że są farmy :)

Polacy są świetni w tworzeniu foundry faremnych.

Wszedłem w ten moduł i 3 dni minęły,a miałem same legendy :)

288b22o.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...