Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Isaric - Błąd podczas logowanie na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postawiłem serwer na plikach Isaric, nie da się wgl. zalogować jest błąd podczas wejścia na serwer na jakich kolwiek passach, po prostu coś nie łączy, normalnie wszystko działa, maszyna się włącza, wszystko działa, żadnych błędów praktycznie w SYSSER, Porty odblokowane, co jest nie tak? :) Może jednak w Cliencie Isarica trzeba gdzieś zrobić jeszcze inne IP?

 

Plik Serverinfo z Root:

Oczywiście w "IP SERWERA" Jest IP mojego serwera. :)

Dodam że konfiguracja serwera w SYSINSTALL jest prawidłowa, jest taka sama jak na innych plikach, wszystko odpala, jedynie client nie działa. ;p

 

 

 

STATE_NONE = "...."
 
STATE_DICT = {
0 : "OFF",
1 : "NORM",
2 : "BUSY",
3 : "FULL"
}
 
SERVER01_CHANNEL_DICT = {
1:{"key":11,"name":"CH1   ","ip":"IP SERWERA","tcp_port":53001,"udp_port":53001,"state":STATE_NONE,},
2:{"key":12,"name":"CH2   ","ip":"IP SERWERA","tcp_port":53002,"udp_port":53002,"state":STATE_NONE,},
3:{"key":53,"name":"CH3   ","ip":"IP SERWERA","tcp_port":53003,"udp_port":53003,"state":STATE_NONE,},
4:{"key":14,"name":"CH4   ","ip":"IP SERWERA","tcp_port":53004,"udp_port":53004,"state":STATE_NONE,},
}
 
REGION_NAME_DICT = {
0 : "POLAND",
}
 
REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
0 : {
1 : { "ip":"IP SERWERA", "port":31002, },
}
}
 
REGION_DICT = {
0 : {
1 : { "name" : "Aneris", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },
},
}
 
MARKADDR_DICT = {
10 : { "ip" : "IP SERWERA", "tcp_port" : 53001, "mark" : "01.tga", "symbol_path" : "10", },
}
 
TESTADDR = { "ip" : "IP SERWERA", "tcp_port" : 50000, "udp_port" : 50000, }
 

 

 

image.png

Opublikowano

zgaduje ze to hamachi... Więc jak wchodzisz  z hosta to nie musz odblokowywać portów :)
Sprawdź czy masz takie same porty w cliencie jak na serwerze. 
I jak to hamachi to powinieneś mieć lunchera :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...