Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MTA:Dayz - Jak postawić płatny serwer, itp POMOCY !


sadsaer32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie !

 

Ostatnio, to znaczy dziś postanowiłem postawić swój serwer dayz, potrzebuję od was jakiś poradnik czy coś w tym stylu. Chcę wykupić jakiś hosting nie drogi ale nie chcę żeby serwer stał na hamachi. Potrzebuję startowych plików, nwm gdzieś widziałem takie że na początek już był panel admina itp.. Także pragnąłbym o wyjaśnienie jak się wgrywa skrypty, i jakie polecacie.

 

 

Z góry dziękuję. 

Opublikowano

Z własnego doświadczenia polecam Ci

http://serverproject.pl

Pliki serwerowe (gamemode) możesz pobrać z dowolnego źródła , wystarczy wpisać w google 'MTA DayZ gamemode v.'.

 

Panel Admina masz automatycznie wbudowany w pliki serwera.

 

 

Wgrywanie skryptów :

http://www.mpcforum.pl/topic/1369246-jak-zainstalować-skrypt-na-serwerze-tutorial/
Opublikowano

Okej, dzięki. A skąd skrypty pobierać ? Np takie:

 

Pod klawiszem 0 mamy listę aut i możemy je spawnić.

Wkładanie itemów do pojazdów.

Wysyłanie itemów do innych graczy lub sobie.

    ITP :P

Opublikowano

Okej, dzięki już to ogarnąłem. Tylko teraz mam problem minowicie kiedy wgrałem spawny aut, znalazłem to auto, i wchodzę do niego to nie wiadć tych pasków u góry ( czy jest silnik, tank parts, paliwo itp ) Poradzisz coś ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...