Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aftermath (kiedyś I:NB) "startuje" w tym tygodniu !


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA !

Early Access do gry Aftermath będzie uruchomiony w przeciągu 7 dni :)

Osoby zaklasyfikowane do EA:

 

. Gra, będzie dostępna w CZTERECH wariantach/zestawach:

- Darmowy dla osób które:

* mają ponad 100 godzin spędzone w grze (w I:SS)

* jeśli wydałeś (w dowolny sposó B) w grze 50$

* jeśli wydałeś w ostatnich 3 miesiącach min. 10$

* jeśli kupiłeś konto Legendarny lub Pionier i spędziłeś więcej niż 50 godzin w grze

Zawiera/oferuje:

Dostęp do wczesnej Alpha i zamkniętej Beta (czyli te osoby grają od samego początku!), 2 klucze do Skrzyni (podobnie jak w CS:GO), Survivor Starter 1 (zestaw receptur do craftingu, kilka medykamentów, trochę żywności i kilka przedmiotów pozwalających rozpocząć zabawę (pewnie jakieś noże, pałki…))

 

-Płatny I cena 19.99$(w promocji 14.99$):

Zawiera/oferuje: 5 kluczy do Skrzynek, 1500GC (tylko w sklepie/w grze), 30.000 GD, kilka unikalnych przedmiotów (kaski, maski…), specjalna odznaka na forum i w grze, Survivor Starter 2 (zawiera to samo co SS 1 ale w większej ilości)

 

-Płatny II cena 39.99$(w promocji 24.99$)

Zawiera/oferuje: Elementy z zestawu Survivor Starter 1 i 2 (oraz resztę z tych paczek), 5 kluczy do skrzynek, 4500 GC, 100.000 GD, odznaki w grze i forum.

 

-Płatny III cena 79.99$ (w promocji 49.99$)

Zawiera/oferuje: 10 kluczy do skrzynek, 8000 GC, 300.000 GD, unikalną odznakę Legendarny, specjalny zestaw Survivor Starter 3, który będzie zawierał dodatkowo elementy które pomogą Ci zbudować bazę, oraz elementy z SS 1 i 2.

 

zostaną poinformowane mail'owo oraz pojawi się info. w "lanczerze" gry I:SS.

 

Można tez klikać"GET GAME" na stronie http://www.willyousurvive.com/

Osoby, które nie klasyfikują się do darmowego EA, mogą wykupić specjalne pakiety "założyciela", o których możesz przeczytać w "spoiler" i tez cieszyć się gra :)

 

Dotychczasowe konta "serwer stres test" zostaną usunięte lub będą miały wyczyszczone konta ( wipe)

test

 

 

Opublikowano

Wychodzi na to, że się jednak doczekaliśmy! ;)

Pytanko ; Gdzie znajduje się przycisk 'Get Game'? Nie widzę go niestety :/

Również go nie widzę ... ciekaw jestem ile gra będzie kosztowała .... wydaje mi się że będzie droga jak to zawsze bywa ... ale na szczęście kwalifikuje się do EA

 

Opublikowano

Również go nie widzę ... ciekaw jestem ile gra będzie kosztowała .... wydaje mi się że będzie droga jak to zawsze bywa ... ale na szczęście kwalifikuje się do EA

 

 

Prawdopodobnie takie będą ceny:

 

-Płatny I cena 19.99$(w promocji 14.99$):

Zawiera/oferuje: 5 kluczy do Skrzynek, 1500GC (tylko w sklepie/w grze), 30.000 GD, kilka unikalnych przedmiotów (kaski, maski…), specjalna odznaka na forum i w grze, Survivor Starter 2 (zawiera to samo co SS 1 ale w większej ilości)

 

-Płatny II cena 39.99$(w promocji 24.99$)

Zawiera/oferuje: Elementy z zestawu Survivor Starter 1 i 2 (oraz resztę z tych paczek), 5 kluczy do skrzynek, 4500 GC, 100.000 GD, odznaki w grze i forum.

 

-Płatny III cena 79.99$ (w promocji 49.99$)

Zawiera/oferuje: 10 kluczy do skrzynek, 8000 GC, 300.000 GD, unikalną odznakę Legendarny, specjalny zestaw Survivor Starter 3, który będzie zawierał dodatkowo elementy które pomogą Ci zbudować bazę, oraz elementy z SS 1 i 2.

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...