Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BoL dwa problemy (Failed to download i error na stronie 1002)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie wiem czy moje problemy mają związek z kasowaniem danych jednak nic takiego nie miało u mnie miejsca. Raz udało mi się zagrać, a następny raz przy odpaleniu gry dostałem bugsplata i cały czas się ponawiał - czyli wina BoL'a. Pomyślałem że pewnie jakaś aktualizacja jest. I fakt niby próbowało pobrać no ale mam Failed to Download ;/

 

Próbowałem wg poradnika usunąć plik z folderu BoL'a w Appdata i skopiowałem łatkę no ale nadal to samo.

 

W dodatku próbując wejść na stronę BoL'a to tam jest ten system który twoja przeglądarkę czy coś (cloudfire) i wyskakuje mi błąd:

Error 1002 Ray ID: 1c9cd50bf4d20ae4 • 2015-03-19 23:07:12 UTC DNS points to local or disallowed IP

 

Nigdy takiego problemu nie miałem - nie wiem dlaczego. Restart kompa/neta nic nie dał.

Inna przeglądarka także nie może tam wbić.

 

Jakieś sugestie ?

 

Opublikowano

Przejdź do windows ( folder ) następnie system32 / drivers / etc / usuń wszystko co masz w środku ..

 

Jeżeli to nie pomoże usuń wszystko co masz związane z bolem i zainstaluj na nowo 

 

A jak nie pomoże to kontakt na pw do mnie ^.^

Jeżeli w jakiś sposób ci pomogłem daj like pod moim postem ;)

Opublikowano

Przejdź do windows ( folder ) następnie system32 / drivers / etc / usuń wszystko co masz w środku ..

 

Jeżeli to nie pomoże usuń wszystko co masz związane z bolem i zainstaluj na nowo 

 

A jak nie pomoże to kontakt na pw do mnie ^.^

Jak mu pomozesz? Strona nie dziala nic nie usuwaj.

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Jak mu pomozesz? Strona nie dziala nic nie usuwaj.

Ok, dzięki. Myślałem po prostu że taki problem mam tylko ja bo o tym nikt nie pisał teraz.

Opublikowano

Jak mu pomozesz? Strona nie dziala nic nie usuwaj.

 

Sam nie działasz mi wszystko działa jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo nawet nie chce ci się sprawdzić a wszystko działa i działało .......

Jeżeli w jakiś sposób ci pomogłem daj like pod moim postem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...