Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reaktywacja AlarmaMt2:) Szuka Ekipy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jaki iż powróciłem na forum bo bardzo długim banie chciał bym zrobić reaktywację Alarmy może i każdy zna ten serwer z roku 2011-2012

byłem tam głównym technikiem i sponsorem teraz znowu będzie tak samo chce zrobić to specjalnie dla graczy którzy chcą serwera na poziomie!

Poszukuję do Ekipy!

*WebMastera

*ClientMastera

*Grafika

*Kodera LUA + Python

*Modela 3d

*Mapera 

 

Pozdrawiam!

Kontakt: 26677461!

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

szkoda, że GM nie poszukujesz bo chętnie bym się zgłosił. Jeżeli jednak chciałbyś zapoznać się z moją ofertą to znajdziesz ją w dziale pomocy w temacie Zostanę GM. Pozdro!

Opublikowano

szkoda, że GM nie poszukujesz bo chętnie bym się zgłosił. Jeżeli jednak chciałbyś zapoznać się z moją ofertą to znajdziesz ją w dziale pomocy w temacie Zostanę GM. Pozdro!

Poważnie? Sam siebie upokarzasz, teraz to już wgle życzę Ci powodzenia w szukaniu naiwnego.

 

TOPIC:

 

Polecam i życzę z całego serca powodzenia. Oby wyszło wreszcie coś porządnego na miarę Invoria oraz Ascarial.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...