Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Xin Zhao Poradnik Jungle by Shellas - prośba RoXo888


Shellas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

 

na c**j robisz jak nerva nagrywwa

Hmm ale może nie każdy ogląda nerva?.A co do poradnik spoko oczywiście łapka w górę ;)

CganGzY.png

Opublikowano

jak bedziesz mial na topie trynde, w jungli lee a na midzie zeda to tez merce zbudujesz? tabi do buildu dodaj.

 

osobiscie preferuje grac z runkami na as i ad, lepszy heal z W mamy. ;)

 

masterki 21/9, xin ma mocne early i musi to wykorzystac.

 

lepiej wystartowac na zabie/golemach, niz na buffie. jak mamy pomoc z botlane'a to z Q lepiej zaczac i W wziac jako 2.

 

jesli chcesz robic smoka na 3lvl, to nie dawaj w E punktu, tylko w Q albo W.

 

dobrze, ze robisz AA+Q zeby zresetowac animacje.

 

poradnik ogolnie inny niz moja wizja xina, ktorym kiedys sporo gralem, ale nie jest zle.

Opublikowano

jak bedziesz mial na topie trynde, w jungli lee a na midzie zeda to tez merce zbudujesz? tabi do buildu dodaj.

 

osobiscie preferuje grac z runkami na as i ad, lepszy heal z W mamy. ;)

 

masterki 21/9, xin ma mocne early i musi to wykorzystac.

 

lepiej wystartowac na zabie/golemach, niz na buffie. jak mamy pomoc z botlane'a to z Q lepiej zaczac i W wziac jako 2.

 

jesli chcesz robic smoka na 3lvl, to nie dawaj w E punktu, tylko w Q albo W.

 

dobrze, ze robisz AA+Q zeby zresetowac animacje.

 

poradnik ogolnie inny niz moja wizja xina, ktorym kiedys sporo gralem, ale nie jest zle.

Jezeli chodzi o mój start to byłem do niego zmuszony :) tak to startuje z zaby/golemow :)

Opublikowano

No co do buildu to do poprawki, nie łatwo podać konkretny bo do zależy od teamu Twojego i przeciwnego. Co do gry jest w miare ok. Farme mógł byś poprawić.

Opublikowano

Mimo wszystko, zacząłeś to rób to do końca.
Postaraj się troche bardziej wszystko dopracować i będzie git! +

Opublikowano

Mimo wszystko, zacząłeś to rób to do końca.

Postaraj się troche bardziej wszystko dopracować i będzie git! +

ok :) następnym razem bardziej popracuje.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja na Xina składam dwa itemy off a rszta w def omen itp

Jasne, że tak powinno się budować. Xin jest early game championem i w late game jest usseles więc tank w late zawsze na + Gdy widzę full ad xina to płacze >.<

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...