Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy istnieje jakiś global/priv gdzie zaklinacz nie ma wszystkich skilli na start?


asasing12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy jest jakiś (GLOBAL/PRIV)

obojętnie jaki język na patchu gdzie zaklinacz ma 1 stwora w przyzywaniu 

i nie ma wszystkich skilli na start... ?

było by miło gdybym za pomoc dostał +



Opublikowano

Watpie abys juz znalazl taki serwer, 4story z patchem na patch jest coraz slabsze.

Polecam Ci p4story.pl :)


Champions Of Iberia, to byly czasy 4story.pl ( Przyjmnosc z gry w 100% )

Opublikowano

taka wielka szkoda chciałem powrócić do tych dawnych czasów aż mnie ściska wiedząc że już nie będzie takiego 

4story jak kiedyś  :(

 

 

 

@na razie odpuszczę sobie 4story pogrywam w maestie klimat trochę podobny  do 4s ....

było by miło gdybym za pomoc dostał +



Opublikowano

Grałem kilka lat temu w 4Story. Gra była całkiem przyjemna ale czasochłonna. Ostatnio postanowiłem ponownie pobrać i zagrać, jednak od razu się rozczarowałem. Wprowadzono tyle ułatwień (m.in. wszyskie skille dostępne na starcie) oraz niepotrzebnych pierdół... i w dodatku cały ekran jest zasłonięty milionami zbędnych informacji.

Niestety, to nie ta sama gra co kiedyś.

 

Co do serwerów to wątpię żebyś znalazł. Sam trochę szukałem ostatnio, ale wszystkie są na nowszych patchach.

Lenovo Y50-70

CPU: Intel® Core i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz

GPU: GeForce GTX 960M 4GB

RAM: 16GB

OS: Windows 10 Pro

Opublikowano

pl jest spoko ale trzeba naprawde dużo czasu poswiecic zeby sie dorobic

ja w 2 tyg noł lajfiąc ostro zrobilem z niczego set 18 i kusze pvp 22  a potem wszystko przejaralem eh

 

 

a serva takiego nie ma aczkowiek p4story polecam tak jak wyzej

0bdbc37d288733ba.jpg

Opublikowano

Nie ma takiego serwera i raczej nie będzie.

Stare i dobre czasy tej gry nie powrócą.

Global tak upadł, że nie opłaca się grać na nim tylko iść na prywatne serwery.

Jeżeli nie masz  nielegalnych programów to bez kasy się nie dorobisz. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story | Dziennikarz w MPC News 554461402688252517908.png

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem | Senchi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Owego serwera nie znajdziesz.


Bynajmniej obecnie nie ma chętnych do stworzenia serwera.­


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...