Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z odpaleniem gry po wymianie karty graficznej


Kaltha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

755061416329852320491.jpg

Zreinstaluj grę, powinno pomóc, z tego błędu nic nie wynika.

No chyba, że sterowników do karty nie zainstalowałaś, to wtedy już inna bajka...

Hmm... Te sterowniki to dziwna sprawa, wymienili mi dosyć dobra kartę graczuna na "podstawowa karta graficzna Microsoft" - o co tu biega

Opublikowano

O to, że nie zainstalowałaś sterowników do nowej karty. ;_;

Wpisz jej nazwę w google ze słowem sterowniki, czy drivers i pobierz ze strony producenta (potem je jeszcze musisz zainstalować).

436951440626370320491.png

Opublikowano

O to, że nie zainstalowałaś sterowników do nowej karty. ;_;

Wpisz jej nazwę w google ze słowem sterowniki, czy drivers i pobierz ze strony producenta (potem je jeszcze musisz zainstalować).

ale w tym problem mój drogi! Mieszkam za granicą, nie wiem co oni mi tu narobili ale karta nazywa się "podstawową kartą graficzną microsoft" xD gdzie te sterowniki, nic nie mogę znaleźć :<

Opublikowano

Wejdz w menager urządzień i zobacz jaką masz karte graficzną i czy jest żółty wykrzyknik. Po modelu znajdziesz sterowniki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...