-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Sroczi
Sroczi
Witam
Mam pewien problem odnosnie fps:) ciagnie sie to juz około 2 miesiace... Dobra do rzeczy.
Zakupilem wszystkie czesci do komputera nowiutkie noi zlozylem go a od razu pojawily mi sie spadki fps ok ok rozwiazalem ten problem po 2 miesiacach i wielu oddaniach komputera do serwisow.... Problem byl o tyle dziwny ze fps skakaly z 200 do 30 i dla mnie jako dla gracza csgo bylo to bardzo ale to bardzo uciazliwe. A wiec po rozwiazaniu tego oto problemu po wylaczeniu cool and quiet problem spadku fps znikl ale jak dla mnie problem zaczal sie nowy:D po wylaczeniu tej opcji CNQ jest o wiele mniej fps nie spadaja az tak bardzo do 35 ale jest ich w csgo na minimalnych od 60 do 110 i to dziwne bo gdy byl wlaczony CNQ bylo od 200 do 120 tylko z tym ze byly spadki fps. Wie ktos jak to mozna poprawic ? Dodam jeszcze ze po wylaczeniu tej opcji powinien procesor chodzic na najwyzszym taktowanu(i tak wlasnie jest chodzi na najwyzszym taktowaniu) i oczywiscie mam w panelu sterowania ustawione na wysoka wydajnosc. A dlaczego wiec mam mniej tych fps? Prosze o pomoc bo na prawde zalezy mi bRdzo na rozwiazaniu tego problemu i wielu fos w csgo
pozdrawiam
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.