Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stary złom, co mogę zmienić?


ZoRiN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam swój komputer od ponad 8 lat nic nigdy nie wymieniałem (nie chce kupować nowego) da radę coś zmienic aby poszedł mi cs go bez ścinek jakieś nowsze gierki itp prosiłbym o pomoc wynagrodzę +++++

obecnie mam :

karta -  Nvidia geforce 8500gt
procek  - intel® pentium® dual cpu e2180 @ 2.00ghz 2.00ghz
2gb ram

 

edit:

zasilacz:  iso switching power supply 450pp

Płyta główna : gigabyte ga 945gcm s2l

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

Witam mam swój komputer od ponad 8 lat nic nigdy nie wymieniałem (nie chce kupować nowego) da radę coś zmienic aby poszedł mi cs go bez ścinek jakieś nowsze gierki itp prosiłbym o pomoc wynagrodzę +++++

obecnie mam :

karta -  Nvidia geforce 8500gt

procek  - intel® pentium® dual cpu e2180 @ 2.00ghz 2.00ghz

2gb ram

Dokup conajmniej 2 gb ramu, podaj model zasilacza.

Opublikowano

Sam miałem 8500gt xD
W cs:go miałem wtedy po 30-40 fps. Na karcie pojawiły się artefakty i trzeba było wymienić ;-;

Podaj budżet jaki możesz wyda na wymianę.
Podaj zasilacz oraz płytę główną. Może do płyty coś lepszego da radę wsadzić. A zasilacz może być z czarnej listy.



 

Opublikowano

zasilacz:  iso switching power supply 450pp

Płyta główna : gigabyte ga 945gcm s2l

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

Najtaniej będzie zmienić proca na jakiegoś 'nowszego' c2d(grosze kosztują), dokupić ramu, gpu gtx260/hd4850/70 i zasilacz. I na to wydasz 3-4stówy(będziesz mógł grać w lola/csa/mc na tych ~80fpsach). Jak masz więcej hajsu to można pomyśleć o zmianie wszystkiego.

Opublikowano

Do 600/700 zł.  Lepsza myszka coś zmienia czy zwykła może być (lepsza czułość czy coś takiego)  klawiatura chyba nic nie daje zwykła będzie ?

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...