Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2-Jak wykryli że mam exp bota?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Grałem na kamermodzie, miałem odpalone exp bota, ale wyłączone ten szybki atak, i odpalone gm detector, i zbanowali mnie za używanie niedozwolonych programów- moje pytanie brzmi:

Jak wykryli że to był expbot, i jak bocić tak żeby nie dostać bana?

Expiłem 26 lvl na m2

Opublikowano

Administracja ma swoje sposoby - a tak na serio to logi, a może jak GM podszedł do Ciebie i Cię wywaliło to dostałeś bana bo to od razu widać, że coś jest nie tak. Skąd miał twój nick? Najczęściej mają z "wydropionych" przedmiotów - przecież widnieje przez jakiś czas tam Twój nick.­

Opublikowano

Możesz po sekundzie tak samo jak i po 45min... Kryć się możesz poprzez nie używanie żadnego speed hacka, wh, pelerynek itp... Blokuj czat i exp na tym bocie jakby ,,normalny gracz'' expił wtedy jest mniejsza szansa, że cie złapia

LukaSuper.png

Opublikowano

Ale ja jestem tępy, zapomniałem że można zablokować czat......

A wtedy nie piszą na czacie tym takim że się nad postacią tekst pojawia?

Opublikowano

Ale ja jestem tępy, zapomniałem że można zablokować czat......

A wtedy nie piszą na czacie tym takim że się nad postacią tekst pojawia?

Jak zablokujesz czat w opcjach to nie widzisz co ludzie piszą nad paskiem 1-4 f1-f4

Nad postacią pojawia się tekst nawet jak zablokujesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...