Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Yt2Game I Inne, Sposób By Nie Wywalało


xantyr1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałbym wam przedstawić sposób by nie wywalało.

1.Wchodzimy na start i szukamy opcji "URUCHOM"

2.Wpisujemy gpedit.msc i wyskoczy nam taka tabelka (Zasady grupy) http://img697.imageshack.us/img697/7971/beztytuucuo.png

3.Wchodzimy w szablony administracyjne, następnie w Sieć, potem Harmonogram pakietów QoS

4.Po wejściu w Harmonogram pakietów QoS wybieramy ogranicz rezerwowalną przepustowość. Wyskoczy coś takiego : http://img217.imageshack.us/img217/2778/beztytuuad.png

5. Punkt 1 na obrazku oznacza że trzeba włączyć to 2 punkt oznacza by napisać w miejscu 0.

 

Osoby grające na Modzie od Kamera nie używajcie Autopotion bo to przez to nas-was wywala.

 

Mi to pomaga.

 

Jak pomogłem daj - ;P

Opublikowano

W grze, ja expię (tzn. dropie broszury a tu nagle wywala) Ustawiłem sobie to i wyłączyłem autopotion i w ogóle nie wywala.

 

 

Mam nick XX9XX ;p

Opublikowano

Gz multi hacka a to trzeba zmienic z 20 na 0 czy dopisac do 20 jeszcze jedno zero????

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png


 

 

Jezeli Pomoglem daj + ,a jezeli niepomoglem nic niedawaj:P[/b][/b][/b][/b]

 

Ogladnij to :http://www.youtube.com/watch?v=-zjLGL33MrY

Opublikowano

Witam wszystkich chciałbym wam przedstawić sposób by nie wywalało.

1.Wchodzimy na start i szukamy opcji "URUCHOM"

2.Wpisujemy gpedit.msc i wyskoczy nam taka tabelka (Zasady grupy) http://img697.imageshack.us/img697/7971/beztytuucuo.png

3.Wchodzimy w szablony administracyjne, następnie w Sieć, potem Harmonogram pakietów QoS

4.Po wejściu w Harmonogram pakietów QoS wybieramy ogranicz rezerwowalną przepustowość. Wyskoczy coś takiego : http://img217.imageshack.us/img217/2778/beztytuuad.png

5. Punkt 1 na obrazku oznacza że trzeba włączyć to 2 punkt oznacza by napisać w miejscu 0.

 

Osoby grające na Modzie od Kamera nie używajcie Autopotion bo to przez to nas-was wywala.

 

Mi to pomaga.

 

Jak pomogłem daj - ;P

 

 

 

Jak wpisuje to w uruchom to pisze mi że jest zła nazwa czy cós takiego da się pobrać ten program/plik?

Opublikowano

Jaki masz Windows??? Bo na nie wszystkich śmiga. Bezproblemowo chodzi na Xp Pro.

Life is shit..

xpuser.gif

Opublikowano

Na Win7 i Viscie Działa BezProblemowo!

Ale Na Xp Home Edition gpedit.sc ta funkcja została wycofana ! ... Na Pro tylko jest ;D

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...