Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Nowy" ult Siona - zmiana na lepsze?


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o możliwości wprowadzenia tego "nowego" ulta Siona? Na PBE odbywa się to tak, że po śmierci bohatera, którego Sion atakuje z Ulta, porusza się dalej i może zabić kolejne jednostki dopóki nie wpadnie na przeszkodę. Dla mnie to trochę głupota, ale jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

http://polscygracze.pl/zmiana-r-siona-patch-5-6/

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Nie podoba mi się to :< Ogólnie chciałbym, żeby wrócił stary Sion :(

 

ta stary gówno Sion, który po użyciu W+Q nie miał 3/4 many hehehehe.

 

 

Teraz Sion to bestia ciężka do zabicia w late. Chyba, że jakieś true dmg lub taka Kalista królowa kite'owania.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Na linii zabolałby go nerf jego "E". Gdyby zmniejszyli dmg jaki zadaje to osłabiłoby to jego lanephase. Ale tak czy siak w late jego wystackowane hp robiłoby robote z nieziemskim CC.  Q - knockup+stun / slow, E - slow i zdjęcie pancerza, R - knockup+stun.  On ma najpotężniejsze CC w grze ale też i trudne do wykorzystania w 100%.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Chyba nigdy nie spotkałem się z jakimś zabójstwem samym ultem Siona w grze.

Opublikowano

Gigantyczny buff, powinni mu w zamian znerfic cos innego.

To raczej nie jest buff, tylko zmiana.

 

Chyba nigdy nie spotkałem się z jakimś zabójstwem samym ultem Siona w grze.

Ja też :)

 

Temat - średnia zmiana. I tak pewnie mu coś znerfią niedługo i sie tym nie nacieszycie :)

Opublikowano

Sion bedzie coraz lepszy i lepszy, juz teraz w high elo jest czestym wyborem ze wzgledu na swoj dziwnie mocny lane phase-poke E i niezniszczalnosc.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Zmiana na dobre, ale kto wie, czy dzięki temu nie będzie ZA silny. ;)

736181470940422997756.png

Opublikowano

Nie podoba mi się to, jeszcze gorsze a nie lepsze. No chyba że można to przerwać samemu to wtedy jest dobrze. Ale tak: Sion biegnie na przeciwnika z ulta i uderza w przeciwnika i mu zostaje 1 kreska hp(przeciwnikowi) a sion dalej biegnie...

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...