Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób tworzyć przedmioty za pomocą komendy?


Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Jest jakiś sposób na to, aby można było zespawnować itemki na 3.7?

 

Gram już od 5h na jednym save, przeszukuję wszystkie miejsca i nigdzie nie mogę znaleźć Piły (SAW). Trochę to dziwne, i w sumie nudne... Nie mogę nic zbudować, schować gdzieś itemki, itp...

 

 

 

A tak przy okazji:

- gdzie można znaleźć zoom scope 12x / 20x.

- jak edytować mapę CANADA (przydało by się umieścić te zbiorniki z paliwem na stacjach oraz powiększyć spawn zombie, również poza miastem)

Opublikowano

Możesz dać sobie przedmioty za pomocą komendy:

@ <nick>/<id>

Przykład:

@ Rayso./141

ID piły to właśnie 141, po wpisaniu tej komendy da jedną piłę użytkownikowi Rayso. 

Opublikowano

Canady nie da się edytować.
Celowniki to x7,x8,x16 .
X7 można znaleźć na wieżach. (sprawdź latarnie niedaleko N&L.)
X8 i X16 najłatwiej wydropić z Mega Zombie obok rozbitego samolotu.
(http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=384578439) Kompletny poradnik na temat komend. W języku Angielskim ale myślę że każdy sobie poradzi.

Pomogłem? Daj lajka.

Opublikowano

Możesz dać sobie przedmioty za pomocą komendy:

@ <nick>/<id>

Przykład:

@ Rayso./141

ID piły to właśnie 141, po wpisaniu tej komendy da jedną piłę użytkownikowi Rayso. 

Można to zrobić na singlu? Czy trzeba jakoś uruchomić serwer, czy coś?

Opublikowano

Canady nie da się edytować.

Celowniki to x7,x8,x16 .

X7 można znaleźć na wieżach. (sprawdź latarnie niedaleko N&L.)

X8 i X16 najłatwiej wydropić z Mega Zombie obok rozbitego samolotu.

(http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=384578439) Kompletny poradnik na temat komend. W języku Angielskim ale myślę że każdy sobie poradzi.

A mega zombie są tylko na hard?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...