Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: zmienie itemy w metin2 fenix na itemy w 2moons trieste


SensationPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec powaznie sie zastonowilem na tym co napisales i uwazam po 1:

To jest ukryta treść, proszę

jezeli to forum to moza pisac co sie chce po 2

To jest ukryta treść, proszę

<neo to..> odpowiadam neo to twoja stara po 3 po jakiego grzyba sie wcinasz niedojebie?oO

a i pisze sie jest a nie

To jest ukryta treść, proszę

pisze sie center nie

CENTRE

inyx1991.png

 

 

 

Opublikowano

nieee..

 

to jest forum o haxach cioto

 

i nie pisze sie na nim co sie chce

 

"twoja stara" widze, ze nie masz wiecej niz 13lat -.-

 

won na tibia.pl

 

i nie zasmiecaj swoja obecnoscia forum

 

niedo..b ? milo mi, ja patryk sie zwe

 

 

a i uwaga do pr0 nuba : to bylo specjalne cielaku

 

 

chcesz sie powyzywac to pisz na gg , zebym sie mogl posmiac.. specjalnie dla ciebie 5582630 - smialo, czekam tam masz pewnosc, ze nei dostaniesz warna ;x

 

pozdro

 

ps. jestem niewidoczny

 

 

ps2. Na mpcforum.pl obowiązuje zakaz zamiany/sprzedaży kont do gier. by kokosz

 

czytaj regulamin -.-

Opublikowano

Wiec ciota... hmm mozesz tak mowic do rodzicow(jak kaza ci mowic do siebie po imieniu) a i nie mam 13 lat mam prawie 18... sadze po twoich błedach ze ty masz 13.. wkurza mnie to jak nooby co maja high(wysoki bo pewnie nie ogarniesz angielskiego) czuja sie wazni a ty myslisz ze masz 527 postow to ci wszystko wolno... a i na gg nie bede pisal jak chcesz to mozemy na zywo porozmawiac ..|.. ashole...

inyx1991.png

 

 

 

Opublikowano

ja pierdole tu sie tylko spam robi :/ po 1 on nie chce SPRZEDAC WYMIENIC KONTA tylko handlowac sie itemami czleku do szkoly idz bo nie odruzniasz dwoch rzeczy x x

 

wojtasek a ty wiecej nic do dodania nie masz?? tylko to co ci mamusia powiedziala?

 

i PIPR twoje zachownie jest na poziomie przedszkolaka myslisz ze mod to odrazu bog?

susosi.png


2moons
server Trieste
Bagi lvl 85
Opublikowano

Naucz sie pisac moj pr0

 

Odpierdziel sie ode mnie i od W.

 

Na MPC jest zakaz wymianu/sellu/kupowania itansow

 

On przynajmniej ma 'mamusie'

 

SŁOWNIKI FTW

 

 

@Down

 

odpowiesz mi na pma ? Bo nie wiem jaki styl 'rozmowy na zywo' preferujesz

Opublikowano
ja pierdole tu sie tylko spam robi :/ po 1 on nie chce SPRZEDAC WYMIENIC KONTA tylko handlowac sie itemami czleku do szkoly idz bo nie odruzniasz dwoch rzeczy x x

 

wojtasek a ty wiecej nic do dodania nie masz?? tylko to co ci mamusia powiedziala?

 

i PIPR twoje zachownie jest na poziomie przedszkolaka myslisz ze mod to odrazu bog?

 

 

Wiesz co mnie smieszy w tobie?

Twoja ortografia na poziomie przedszkola.

nie odróżniasz mamy od taty bo 2ch tatusiów masz? przykre.

ale co sie bede z dzieckiem kłócił.

Regulamin>Forum

Zapamietaj pałusie.

Opublikowano

ja pierdol no to wymien bledy :/ twoja stara to shemale czy co? czy taki niedojebany jestes? naprawde masz podwojone ego

susosi.png


2moons
server Trieste
Bagi lvl 85
Opublikowano
ja pierdole tu sie tylko spam robi :/ po 1 on nie chce SPRZEDAC WYMIENIC KONTA tylko handlowac sie itemami czleku do szkoly idz bo nie odruzniasz dwoch rzeczy x x

 

wojtasek a ty wiecej nic do dodania nie masz?? tylko to co ci mamusia powiedziala?

 

i PIPR twoje zachownie jest na poziomie przedszkolaka myslisz ze mod to odrazu bog?

 

 

 

 

 

 

 

Dobra Ofiary

 

 

Proponuję rozejm .. zanim admin wleci ..

 

Jak coś piszcie mi na PM /GG

Opublikowano

 

 

 

 

SRAM BO LUBIE

 

i nikt mi tego nie zabroni

susosi.png


2moons
server Trieste
Bagi lvl 85
×
×
  • Dodaj nową pozycję...